• Vastliggende pagina
  • Info
  • Bijlages

<< Terug naar meeting

   1 17:30:31 <leoquant> #startmeeting
   2 17:30:31 <meetingology> Meeting started Mon Apr 11 17:30:31 2011 UTC.  The chair is leoquant. Information about MeetBot at http://wiki.ubuntu.com/AlanBell.
   3 17:30:31 <meetingology> Useful Commands: #topic #action #link #idea #voters #vote #chair #action #agreed #help #info #endmeeting.
   4 17:30:44 <leoquant> De volgorde van de behandelde topics is veranderd ivm enkele verzoeken van leden die eerder weg moeten.
   5 17:31:04 <leoquant> #topic “blijven we Lernid aanraden terwijl de ontwikkelaars dat niet doen en zijn gestopt? “
   6 17:31:04 <meetingology> TOPIC: “blijven we Lernid aanraden terwijl de ontwikkelaars dat niet doen en zijn gestopt? “
   7 17:31:16 <leoquant> commandline het woord.
   8 17:31:29 <commandoline> bedankt :)
   9 17:31:46 <commandoline> op de launchpadpagina van lernid is te zien dat lernid momenteel niet ondersteund wordt
  10 17:31:59 <commandoline> en zelfs niet aan te bevelen is voor normaal gebruik
  11 17:32:21 <commandoline> daarom lijkt het me geen goed idee om het als mwanzo bij de workshops nog langer aan te bevelen
  12 17:32:47 <StefandeVries> mee eens
  13 17:32:53 <leoquant> daar ben ik het mee ens
  14 17:32:59 <leoquant> e
  15 17:33:00 <DooitzedeJong> Wat moeten we dan aanraden
  16 17:33:02 * MrChrisDruif heeft geen stemrecht
  17 17:33:02 <DooitzedeJong> ?
  18 17:33:07 <commandoline> we zouden het hooguit nog als 'optie voor gevorderden' online kunnen laten staan
  19 17:33:18 <StefandeVries> De gewone IRC-clients, lijk mij, DooitzedeJong
  20 17:33:23 <DooitzedeJong> Oke
  21 17:33:27 <johanvd> je zou een aangepaste link naar chat.ubuntu-nl.org kunnen gebruiken toch?
  22 17:33:28 <leoquant> commandoline, sterk
  23 17:33:49 <commandoline> johanvd: lijkt mij een goed idee, of anders naar webchat.freenode.org
  24 17:33:57 <leoquant> idd
  25 17:33:59 <commandoline> * freenode.net
  26 17:34:11 <StefandeVries> En wanneer JFL in een verder stadium komt, JFL
  27 17:34:24 <leoquant> anderen nog? hierover?
  28 17:34:35 <DooitzedeJong> tja, ooit gekeken naar moodle?
  29 17:34:37 <johanvd> een echte irc client is voor ervaren gebruikers natuurlijk het handigst, maar voor beginners voldoet een web-based iets ook wel
  30 17:35:21 <commandoline> DooitzedeJong: vereist zo te zien wel een heel andere manier van werken
  31 17:35:33 <commandoline> lijkt me niet iets waar we nu even een besluit over kunnen nemen, persoonlijk.
  32 17:35:45 <commandoline> (moodle)
  33 17:35:45 <leoquant> #vote we stoppen met het ontwikkelen van lernid.
  34 17:35:45 <meetingology> Please vote on: we stoppen met het ontwikkelen van lernid.
  35 17:35:45 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
  36 17:35:47 <StefandeVries> commandoline, +1
  37 17:35:53 <DooitzedeJong> +1
  38 17:35:53 <meetingology> +1 received from DooitzedeJong
  39 17:35:55 <StefandeVries> +1
  40 17:35:55 <meetingology> +1 received from StefandeVries
  41 17:35:57 <johanvd> +1
  42 17:35:57 <meetingology> +1 received from johanvd
  43 17:35:57 <commandoline> leoquant: we ontwikkelen het toch niet?
  44 17:36:00 <leoquant> +1
  45 17:36:00 <meetingology> +1 received from leoquant
  46 17:36:20 <leoquant> #endvote
  47 17:36:20 <meetingology> Voting ended on: we stoppen met het ontwikkelen van lernid.
  48 17:36:20 <meetingology> Votes for:4 Votes against:0 Abstentions:0
  49 17:36:20 <meetingology> Motion carried
  50 17:36:21 <CasW> Moet ik ook stemmen?
  51 17:36:26 <CasW> Ah, oké :p
  52 17:36:41 <leoquant> commandoline, nee zo bedoelde ik het ook niet
  53 17:36:54 <commandoline> ok, hoe dan ook, het is wel duidelijk...
  54 17:36:57 <leoquant> meer gaan we door met het oplappen
  55 17:37:11 <leoquant> commandoline, akkoord zo?
  56 17:37:15 <commandoline> leoquant: prima
  57 17:37:28 <DooitzedeJong> maar wat bedoelen jullie met ontwikkelen
  58 17:37:39 <MrChrisDruif> DooitzedeJong: Bugs fixen denk ik
  59 17:37:41 <DooitzedeJong> het lijkt mij dat jullie bedoelen dat jullie het niet meer ondersteunen
  60 17:37:48 <leoquant> #action lernid project weghalen uit wiki. of met waarschuwing voor gevordeden
  61 17:37:48 * meetingology lernid project weghalen uit wiki. of met waarschuwing voor gevordeden
  62 17:37:51 <StefandeVries> of aanraden
  63 17:38:02 <leoquant> akkoord?
  64 17:38:13 <commandoline> ja
  65 17:38:19 <leoquant> #topic “Hoe leden op onze aanwezigheid op Freenode IRC te attenderen.Welke stappen zijn ondernomen.”
  66 17:38:19 <meetingology> TOPIC: “Hoe leden op onze aanwezigheid op Freenode IRC te attenderen.Welke stappen zijn ondernomen.”
  67 17:38:31 <leoquant> Volgens mij gaat dit beter. We zijn bij identica nu, en op de planet heeft stefan een stukje geschreven over mwanzo.
  68 17:39:04 <leoquant> tips? of andere middelen?
  69 17:39:16 <MrChrisDruif> Goed vermelden op de wiki?
  70 17:39:26 <leoquant> MrChrisDruif, ?
  71 17:39:38 <commandoline> nou, iedereen die wil kan een linkje in zijn/haar forumhandtekening zetten, zoals een aantal van ons al hebben gedaan?
  72 17:40:01 <leoquant> commandoline, idd dat hebben meerdere leden gedaan nu dank je
  73 17:40:15 <leoquant> StefandeVries, ook nu
  74 17:40:20 <MrChrisDruif> Ik weet niet hoe goed het nu op de wiki staat, maar zag alleen identica en planet staan
  75 17:40:47 <leoquant> ja dat klopt
  76 17:40:56 <StefandeVries> Misschien ervaringen van andere Mwanzo-leden?
  77 17:41:05 <leoquant> hmmm
  78 17:41:14 <StefandeVries> één of twee, anders wordt het zo in-your-face
  79 17:41:21 <leoquant> ja
  80 17:41:26 <MrChrisDruif> Ik ben dan geen lid, maar was een keer uitgenodigd door leoquant op #ubuntu-beginners-team
  81 17:42:07 <leoquant> over een maand nog een stukje over onze daden op de planet?
  82 17:42:29 <johanvd> over een maand? iedere week!
  83 17:42:36 <StefandeVries> lijkt me een goed plan, leoquant
  84 17:42:37 <leoquant> wie zou dat willen doen?
  85 17:42:51 <StefandeVries> here, here :)
  86 17:42:54 <leoquant> elke week is zo opdringerig ben ik bang
  87 17:43:09 <leoquant> DooitzedeJong, jij?
  88 17:43:24 <StefandeVries> leoquant ^
  89 17:43:29 <StefandeVries> ik zou het willen doen
  90 17:43:30 <DooitzedeJong> Is wel een goed idee
  91 17:43:37 <DooitzedeJong> alleen ik weet niet of het haalbaar
  92 17:43:40 <DooitzedeJong> is
  93 17:43:43 <leoquant> ok twee schrijvers!
  94 17:43:49 <RawChid> Hallo, ik heb helemaal niet aan deze meeting gedacht
  95 17:43:49 <DooitzedeJong> 3
  96 17:43:50 <leoquant> 1 stuk?
  97 17:43:53 <DooitzedeJong> :P
  98 17:43:58 <RawChid> Ben aan het bijlezen
  99 17:44:05 <leoquant> deal?
 100 17:44:19 <StefandeVries> Ieder afzonderlijk vind ik leuker/beter
 101 17:44:43 <leoquant> #action DooitzedeJong en StefandeVries  schrijven afzonderlijk stukje over mwanzo
 102 17:44:43 * meetingology DooitzedeJong en StefandeVries  schrijven afzonderlijk stukje over mwanzo
 103 17:44:50 <commandoline> doe maar apart idd, en spreid het wat.
 104 17:45:00 <commandoline> oh, stond al vast :P
 105 17:45:00 <leoquant> ok
 106 17:45:05 <leoquant> lol
 107 17:45:08 <leoquant> #topic “Invullen data en leiders workshops, en nadenken hoe we de workshops volgende seizoen gaan vormgeven. Wat doen we bijvoorbeeld met Python, komt er weer een beginnersgroep, en/of niet. Gaan we door waar we gebleven waren?”
 108 17:45:08 <meetingology> TOPIC: “Invullen data en leiders workshops, en nadenken hoe we de workshops volgende seizoen gaan vormgeven. Wat doen we bijvoorbeeld met Python, komt er weer een beginnersgroep, en/of niet. Gaan we door waar we gebleven waren?”
 109 17:45:29 <leoquant> ik heb het met commandoline hier even over gehad
 110 17:45:42 <leoquant> hebben we een workshop seizoen?
 111 17:45:49 <leoquant> een zomerstop?
 112 17:45:58 <leoquant> hoelang?
 113 17:46:20 <leoquant> hoe wordt daar over gedacht?
 114 17:46:32 <StefandeVries> Ik denk dat we net als met de herfstvakantie(toch?) de zomervakantie in acht zullen nemen
 115 17:46:57 <leoquant> hoeveel weken StefandeVries ? vindt iedereen dat?
 116 17:47:09 <StefandeVries> de standaard zes weken, lijkt mij
 117 17:47:14 <commandoline> Schoolvakanties (dat zijn toch de ruimste volgens mij) als stop dus?
 118 17:47:16 <MrChrisDruif> Ik ben zelf waarschijnlijk een paar weken met vakantie
 119 17:47:17 <leoquant> kijk ik ben er voor
 120 17:47:36 <DooitzedeJong> Ik heb het binnekort wel druk met examens
 121 17:47:40 <MrChrisDruif> Maar dat is maar een paar weken van de schoolvakantie
 122 17:47:52 <leoquant> commandoline, ? jij?
 123 17:47:54 <commandoline> ik denk wel dat we het niet moeten afdwingen als een cursusleider graag een workshop wil geven en er deelnemers zijn
 124 17:48:07 <StefandeVries> Zeker niet
 125 17:48:08 <RawChid> De workshops in het algemeen worden toch per keer ingepland. Ik zou gewoon per geval kijken wat uitkomt
 126 17:48:14 <commandoline> maar ik houd me aan een zomerstop, zeker :)
 127 17:48:20 <RawChid> Misschien wel handig om een richtlijn vast te stellen (bijv. niet in juli en aug.)
 128 17:48:21 <DooitzedeJong> :)
 129 17:48:22 <leoquant> 
 130 17:48:33 <johanvd> lijkt mij dat mensen juist meer tijd hebben als ze niet op vakantie zijn
 131 17:48:41 <johanvd> dus als er animo is, gewoon iets doen lijkt me?
 132 17:48:45 <leoquant> hehe
 133 17:48:48 <MrChrisDruif> Inderdaad, behalve als ze weg zijn :)
 134 17:48:53 <RawChid> johanvd zegt ongeveer hetzelfde als ik
 135 17:48:59 <StefandeVries> Ja, maar ik spreek voor mezelf als ik zeg dat ook ik graag vakantie wil hebben als ik vakantie heb
 136 17:49:02 <MrChrisDruif> Daar ben ik het mee eens RawChid & johanvd
 137 17:49:15 <commandoline> en ik dus ook
 138 17:49:17 <leoquant> gewoon aanbieden, maar in aug. een stop?
 139 17:49:29 <johanvd> StefandeVries, dat is idd je eigen keuze, het moet niet een verplichting worden
 140 17:49:31 <commandoline> gewoon per geval kijken lijkt mij het beste
 141 17:49:36 <RawChid> leoquant, ik vind het niet zo boeiend om daar afspraken over te maken
 142 17:49:36 <MrChrisDruif> In augustus een stop?
 143 17:49:37 <johanvd> als je vakantie wil vieren dan kan dat gewoon
 144 17:49:54 <RawChid> Gewoon losjes zeggen dat het niet aangeraden wordt in juli/aug.
 145 17:49:59 <MrChrisDruif> Inderdaad, gewoon peilen of er animo is als je iets wilt geven.
 146 17:50:23 <leoquant> #vote workshops gaan door, gewoon per geval kijken/bekijken
 147 17:50:23 <meetingology> Please vote on: workshops gaan door, gewoon per geval kijken/bekijken
 148 17:50:23 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 149 17:50:31 <commandoline> +1
 150 17:50:31 <meetingology> +1 received from commandoline
 151 17:50:34 <StefandeVries> +1
 152 17:50:34 <meetingology> +1 received from StefandeVries
 153 17:50:37 <leoquant> 0
 154 17:50:37 <meetingology> 0 received from leoquant
 155 17:50:45 <DooitzedeJong> 0
 156 17:50:45 <meetingology> 0 received from DooitzedeJong
 157 17:50:48 <RawChid> +1 Ze gaan niet perse door, maar het mag wel
 158 17:50:57 <RawChid> +1
 159 17:50:57 <meetingology> +1 received from RawChid
 160 17:51:00 <johanvd> +1
 161 17:51:00 <meetingology> +1 received from johanvd
 162 17:51:09 <leoquant> #endvote
 163 17:51:09 <meetingology> Voting ended on: workshops gaan door, gewoon per geval kijken/bekijken
 164 17:51:09 <meetingology> Votes for:4 Votes against:0 Abstentions:2
 165 17:51:09 <meetingology> Motion carried
 166 17:51:19 <leoquant> dank
 167 17:51:29 <leoquant> #topic “Internationale orientatie/deelname/samenwerking. Uitwerken ideeen, teams samenstellen.” Gotiniens? Is er nieuws, zijn er ontwikkelingen?
 168 17:51:29 <meetingology> TOPIC: “Internationale orientatie/deelname/samenwerking. Uitwerken ideeen, teams samenstellen.” Gotiniens? Is er nieuws, zijn er ontwikkelingen?
 169 17:51:40 <leoquant> die is er niet
 170 17:51:57 <leoquant> Global jam is opgepikt, mede dankzij het initiatief van dooitze en rawchid.
 171 17:52:08 <leoquant> zeer goed werk van beiden imho
 172 17:52:12 <StefandeVries> waarvoor dank :)
 173 17:52:18 <leoquant> +1
 174 17:52:26 <leoquant> top
 175 17:52:29 <MrChrisDruif> Inderdaad, goed bezig jongens :)
 176 17:52:30 <RawChid> Bedank ook Ronnie, die opperde het aan mij
 177 17:52:50 <leoquant> #action in burgum en nijmegen worden jam sessies gehouden, foto's gemaakt met verslagen ivm reapproval.
 178 17:52:50 * meetingology in burgum en nijmegen worden jam sessies gehouden, foto's gemaakt met verslagen ivm reapproval.
 179 17:52:53 * commandoline gaat nu, goed werk idd :)
 180 17:52:58 <leoquant> oki
 181 17:53:00 <leoquant> dag
 182 17:53:12 <leoquant> #topic “Mogelijk toevoegen leden of 1 lid aan het ubuntu-nl-mwanzo-team, en stemming over de kandidaten.”
 183 17:53:12 <meetingology> TOPIC: “Mogelijk toevoegen leden of 1 lid aan het ubuntu-nl-mwanzo-team, en stemming over de kandidaten.”
 184 17:53:14 <RawChid> Ik denk dat dit inderdaad een mooie stap is richting het meer internationaal orienteren
 185 17:53:23 <MrChrisDruif> Joy
 186 17:53:42 <RawChid> leoquant?
 187 17:53:44 <leoquant> #vote mrschrisdruif toevoegen als teamlid
 188 17:53:44 <meetingology> Please vote on: mrschrisdruif toevoegen als teamlid
 189 17:53:44 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 190 17:53:56 <MrChrisDruif> Mrs :P
 191 17:54:01 <leoquant> 0
 192 17:54:01 <meetingology> 0 received from leoquant
 193 17:54:02 <RawChid> Mrs?
 194 17:54:12 <StefandeVries> +1
 195 17:54:12 <meetingology> +1 received from StefandeVries
 196 17:54:15 <leoquant> sorry...
 197 17:54:16 <johanvd> 0
 198 17:54:16 <meetingology> 0 received from johanvd
 199 17:54:24 <MrChrisDruif> In de vote
 200 17:54:31 <RawChid> Ik snap het niet helemaal.
 201 17:54:34 <MrChrisDruif> Typ fouten kunnen gebeuren leoquant :)
 202 17:54:46 <leoquant> ok RawChid vertel
 203 17:54:48 <RawChid> Ik ga nu nie tstemmen
 204 17:54:52 <Ronnie> +1
 205 17:54:52 <meetingology> +1 received from Ronnie
 206 17:55:11 <leoquant> #endvote
 207 17:55:11 <meetingology> Voting ended on: mrschrisdruif toevoegen als teamlid
 208 17:55:11 <meetingology> Votes for:2 Votes against:0 Abstentions:2
 209 17:55:11 <meetingology> Motion carried
 210 17:55:38 <StefandeVries> Welkom, MrChrisDruif :)
 211 17:55:40 <leoquant> #action mrschrisdruif congrats
 212 17:55:40 * meetingology mrschrisdruif congrats
 213 17:55:59 <leoquant> #topic “Structuur IRC-kanalen (algemene #ubuntu-nl-klas ipv #ubuntu-nl-mwanzo-klas)”
 214 17:55:59 <meetingology> TOPIC: “Structuur IRC-kanalen (algemene #ubuntu-nl-klas ipv #ubuntu-nl-mwanzo-klas)”
 215 17:56:05 <leoquant> JanC,
 216 17:56:20 <MrChrisDruif> leoquant: Misschien is het een idee dat de volgende keer een toekomst lid zich eerst voorstelt aan de rest? Maar goed, ik heb wel meer ideeën daarover :)
 217 17:56:26 <RawChid> Die naam is wel logischers imho
 218 17:56:34 <RawChid> En korter
 219 17:56:38 <leoquant> Ik vind dat als de samenwerking met internationale initiatieven vorm krijgt, een naamsverandering wel wenselijk is. Denk aan Ubuntu users days, packaging lessen, etc. Dan moet er over de partij die aanschuift: ubuntu-nl, geen enkele misopvatting zijn. Echter daarvoor heeft een naamsverandering van het “mwanzo klas lokaal” (naar ubuntu-nl-klas) wat met mij betreft helemaal niet zoveel zin
 220 17:57:02 <leoquant> Het wordt dan enkel voor de LoCo gebruikt en de naam/plaats is nu juist bekend! Er moet heel veel veranderd en aangepast worden: de hele wiki, alle calenders, topics, forumaankondigingen. Dat is meer werk dan je denkt ook.
 221 17:57:05 <MrChrisDruif> Bedankt allemaal, ik zal proberen de volgende keer langer te blijven. Moet nu helaas gaan. Ik spreek jullie allemaal later wel weer :)
 222 17:57:31 <leoquant> iemand hierover?
 223 17:58:09 <StefandeVries> Ik heb mijn mening de vorge keer al verkondigd, maar ben nog steeds van mening dat het klaslokaal een onderdeel is van mwanzo, e niet van ubuntu-nl in het algemeen
 224 17:58:13 <Ronnie> ik zie liever de korte versie, maar het veranderen kost wel flink wat tijd
 225 17:58:24 <leoquant> juist Ronnie
 226 17:58:34 <johanvd> kan je geen "doorstuur"kanaal maken?
 227 17:58:41 <RawChid> Ja, dat kan
 228 17:58:46 <leoquant> alles kan
 229 17:58:46 <johanvd> dat de lange naam doorverwijst naar de korte?
 230 17:58:54 <RawChid> Jup
 231 17:58:54 <johanvd> dat scheelt een hoop aanpaswerk :)
 232 17:59:00 <JanC> StefandeVries: ik ging er van uit dat mwanzo onderdeel wil zijn van ubuntu-nl ?  ;)
 233 17:59:04 <johanvd> de korte naam ben ik dan wel voorstander van
 234 17:59:13 <leoquant> dan zou ik alles veranderen johanvd...
 235 17:59:13 <RawChid> Zoveel aanpaswerk is het ook weer niet. De wiki heb ik binnen 5 minuten up-to-date
 236 17:59:15 <CasW> Maar bijvoorbeeld die workshop die ik aankondigde, Ubuntu voor beginners, dat moet niet 'van mwanzo' zijn
 237 17:59:33 <CasW> En de workshops worden ook aangekondigd in -nl en -nl-offtopic
 238 17:59:51 <leoquant> RawChid, calendars/googleagenda/pff
 239 17:59:56 <leoquant> forum
 240 18:00:07 <leoquant> moet allemaal aangpast
 241 18:00:10 <RawChid> Ik vind dat geen goede reden om de aanpassing niet te doen
 242 18:00:15 <leoquant> ok
 243 18:00:22 <RawChid> Dat is mijn mening he
 244 18:00:31 <leoquant> 
 245 18:00:38 <leoquant> en die telt!
 246 18:00:39 <RawChid> Misschien wilt JanC het wel aanpassen?
 247 18:00:47 <leoquant> graag!
 248 18:00:52 <RawChid> Hij is immers met dat uitermate goede idee gekomen
 249 18:00:56 <JanC> ik betwijfel of ik dat kan aanpassen overal
 250 18:00:57 <leoquant> lol
 251 18:01:05 <leoquant> jahoor
 252 18:01:09 <RawChid> Op IRC ben jij toch koning?
 253 18:01:11 <RawChid> :P
 254 18:01:17 <johanvd> op het forum wil ik wel helpen met aanpassen
 255 18:01:18 <leoquant> precies RawChid
 256 18:01:24 <johanvd> wiki moet ook wel lukken denk ik :)
 257 18:01:30 <RawChid> Kijk, dan zou ik de wiki doen, mocht het doorgaan
 258 18:01:35 <RawChid> Stemmen?
 259 18:01:38 <leoquant> top
 260 18:01:40 <leoquant> #vote Wie is voor naamsverandering?
 261 18:01:40 <meetingology> Please vote on: Wie is voor naamsverandering?
 262 18:01:40 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 263 18:01:43 <JanC> RawChid: ik ben een chanop in sommige IRC-kanalen, niet meer
 264 18:01:49 <johanvd> +1
 265 18:01:49 <meetingology> +1 received from johanvd
 266 18:01:50 <StefandeVries> -1
 267 18:01:50 <meetingology> -1 received from StefandeVries
 268 18:01:51 <RawChid> +1
 269 18:01:51 <meetingology> +1 received from RawChid
 270 18:01:51 <leoquant> -0
 271 18:01:54 <JanC> +1
 272 18:01:54 <meetingology> +1 received from JanC
 273 18:02:24 <leoquant> #endvote
 274 18:02:24 <meetingology> Voting ended on: Wie is voor naamsverandering?
 275 18:02:24 <meetingology> Votes for:3 Votes against:1 Abstentions:0
 276 18:02:24 <meetingology> Motion carried
 277 18:02:24 <RawChid> Ronnie?
 278 18:02:33 <RawChid> Ow, te laat
 279 18:02:41 <Ronnie> +1 ;)
 280 18:02:53 <StefandeVries> zou evenwel niks veranderd hebben
 281 18:02:56 <leoquant> #action iedeeen neemtdeel aan het aanpassen, behalve leoquant
 282 18:02:56 * meetingology iedeeen neemtdeel aan het aanpassen, behalve leoquant
 283 18:02:59 <Ronnie> daarom
 284 18:03:18 <leoquant> nee, ik doe ook mee ツ
 285 18:03:43 <leoquant> #topic “Evaluatie workshops. Is er behoefte aan een "zomer-stop" wat de workshops betreft? (De vakantieperiode.)”
 286 18:03:43 <meetingology> TOPIC: “Evaluatie workshops. Is er behoefte aan een "zomer-stop" wat de workshops betreft? (De vakantieperiode.)”
 287 18:03:52 <leoquant> al gedaan
 288 18:03:52 <RawChid> Wacht even
 289 18:03:57 <RawChid> Wie doet de verandering op IRC dan?
 290 18:04:05 <leoquant> ik
 291 18:04:07 <RawChid> Ack
 292 18:04:10 <RawChid> #action naamsverandering #ubuntu-nl-mwanzo-klas; johanvd forum, RawChid wiki
 293 18:04:12 <leoquant> ok?
 294 18:04:17 <RawChid> #action naamsverandering #ubuntu-nl-mwanzo-klas; johanvd forum, RawChid wiki, leoquant IRC
 295 18:04:17 * meetingology naamsverandering #ubuntu-nl-mwanzo-klas; johanvd forum, RawChid wiki, leoquant IRC
 296 18:04:18 <johanvd> prima
 297 18:04:23 <leoquant> lol ok
 298 18:04:33 <leoquant> #topic “Workshop Python in .pdf of wiki format zetten als naslagwerk voor starters. Casw gaat dit uitwerken.”
 299 18:04:33 <meetingology> TOPIC: “Workshop Python in .pdf of wiki format zetten als naslagwerk voor starters. Casw gaat dit uitwerken.”
 300 18:04:42 <RawChid> Ja leuk
 301 18:04:50 <leoquant> het staat er al. CasW ! dank
 302 18:05:01 <RawChid> Ah, nice
 303 18:05:05 <leoquant> #action casw werkt dit reeds uit.
 304 18:05:05 * meetingology casw werkt dit reeds uit.
 305 18:05:25 <leoquant> nog vragen/dingen/opmerkingen?
 306 18:06:09 <leoquant> #ubuntu-nl-klas bestaat
 307 18:06:12 <leoquant> nu
 308 18:06:22 <leoquant> #endmeeting

community/mwanzo/Agenda/2011-04-11/Log (laatst bewerkt op 2011-04-11 18:31:50 door rachidbm)