• Vastliggende pagina
  • Info
  • Bijlages

Meeting started by leoquant at 18:26:55 UTC. The full logs are available at http://mootbot.libertus.co.uk/ubuntu-nl-mwanzo/2011/ubuntu-nl-mwanzo.2011-02-21-18.26.log.html .

Meeting summary

  • Evaluatie workshops
  • Bevorderen aanwezigheid op IRC. En hoe leden op onze aanwezigheid op Freenode IRC te attenderen.
  • Invullen data en leiders workshops.
  • Internationale orientatie/deelname/samenwerking. Uitwerken ideeen, teams samenstellen.

LINK: http://loco.ubuntu.com/meetings/team/27/detail/ <= GPG (Ronnie, 18:55:47)

  • Mogelijk toevoegen leden aan het ubuntu-nl-mwanzo-team, en stemming over de kandidaten.
  • structuur IRC-kanalen (algemene #ubuntu-nl-klas ipv #ubuntu-nl-mwanzo-klas)

Meeting ended at 19:19:34 UTC.

Votes

  • janc voor naamsverandering
    • For: 3 Against: 3 Abstained: 2
  • Undefined als teamlid mwanzo
    • For: 6 Against: 0 Abstained: 0

Action items

  • (none)

People present (lines said)

  • leoquant (143)
  • hannie (44)
  • meetingology (44)
  • Gotiniens (32)
  • StefandeVries (26)

  • RawChid (23)

  • Ronnie (22)
  • UndiFineD (21)
  • johanvd (11)
  • exalt (7)
  • JanC (6)

Full Log

   1 18:26:55 <leoquant> #startmeeting
   2 18:26:55 <meetingology> Meeting started Mon Feb 21 18:26:55 2011 UTC.  The chair is leoquant. Information about MeetBot at http://wiki.ubuntu.com/AlanBell.
   3 18:26:55 <meetingology> Useful Commands: #topic #action #link #idea #voters #vote #chair #action #agreed #help #info #endmeeting.
   4 18:27:03 <leoquant> zo
   5 18:27:19 <leoquant> te laat hajour
   6 18:27:22 <leoquant> lol
   7 18:27:25 <UndiFineD> we hebben er een staan
   8 18:27:26 <leoquant> hannie
   9 18:27:35 <hannie> dag mensen
  10 18:27:40 <leoquant> hoi
  11 18:27:56 <UndiFineD> StefandeVries speelt er een liedje bij
  12 18:27:57 <StefandeVries> god, het is al weer bijna half acht
  13 18:28:05 <hannie> ff de agenda bekijken
  14 18:28:06 <StefandeVries> Als je wilt, UndiFineD ;)
  15 18:28:36 <leoquant> weer hetzelfde liedje StefandeVries
  16 18:28:41 <leoquant> vergaderen.......
  17 18:28:43 <Ronnie> ah, de agenda staat niet in het topic
  18 18:28:54 <leoquant> 
  19 18:29:06 <leoquant> Ronnie,  ik volg de mores van ubuntu-nl
  20 18:29:13 <Ronnie> ;)
  21 18:29:19 <RawChid> Hallo
  22 18:29:20 <Ronnie> lang leve loco
  23 18:29:22 <leoquant> hahaha dat leert snel
  24 18:29:37 <hannie> hoi RawChid
  25 18:29:47 <leoquant> gewoon verwijzen naar een/iets van een "wiki"
  26 18:30:07 <leoquant> #chair leoquant
  27 18:30:07 <meetingology> Current chairs: leoquant
  28 18:30:29 <hannie> leoquant, wat een plichtsbesef ;)
  29 18:30:38 <leoquant> #topic Evaluatie workshops
  30 18:30:38 <meetingology> TOPIC: Evaluatie workshops
  31 18:30:40 * RawChid kan er een dik half uur bij zijn
  32 18:30:55 <leoquant> vind het goed gaan zo
  33 18:31:09 <hannie> Python wordt goed bezocht
  34 18:31:23 <Ronnie> ik vind het een grandioos succes
  35 18:31:31 <hannie> +1
  36 18:31:42 <UndiFineD> ja erg leuk
  37 18:32:01 <UndiFineD> ik moet alleen wat vergader tijdstippen verplaatsen
  38 18:32:01 <StefandeVries> Veel bezoekers, snelle afhandeling van vragen uit het 'klaslokaal'. cursusleider met kennis van zaken
  39 18:32:33 <leoquant> #topic Bevorderen aanwezigheid op IRC. En hoe leden op onze aanwezigheid op Freenode IRC te attenderen.
  40 18:32:33 <meetingology> TOPIC: Bevorderen aanwezigheid op IRC. En hoe leden op onze aanwezigheid op Freenode IRC te attenderen.
  41 18:32:46 <leoquant> vooral het laatste punt
  42 18:32:59 <UndiFineD> het zit hier altijd wel vol
  43 18:33:11 <StefandeVries> En het is altijd vrij actief
  44 18:33:11 <leoquant> nee hulpzoekers mis ik
  45 18:33:24 <leoquant> voor individuele hulp
  46 18:33:30 <hannie> Moet daar een schema voor worden gemaakt?
  47 18:33:40 <leoquant> alleen dan heeft +V ook zin
  48 18:33:41 <hannie> Wie wanneer helpt?
  49 18:33:57 <StefandeVries> De eerste ingeving die ik binnenkrijg is dat helpers in hun forumhandtekeningen verwijzingen plaatsen naar IRC en de kanalen
  50 18:34:03 <leoquant> nou hannie hoe maken we reclame?
  51 18:34:10 <leoquant> StefandeVries, klopt
  52 18:34:26 <leoquant> Ronnie, RawChid en ik hebben dat gedaan
  53 18:34:32 <hannie> Via forum wordt toch naar Mwanzo verwezen?
  54 18:34:35 <leoquant> dat helpt
  55 18:34:40 <StefandeVries> ik ben niet meer actief op het forum, leoquant
  56 18:34:51 <leoquant> is ok StefandeVries
  57 18:35:05 <hannie> Wordt er reclame gemaakt via twitter e.d?
  58 18:35:12 <StefandeVries> volgens mij niet
  59 18:35:17 <leoquant> nee hannie
  60 18:35:51 <hannie> We moeten dus eigenlijk beginners naar het mwanzo-kanaal lokken
  61 18:36:04 <RawChid> Wat versta je onder beginners?
  62 18:36:17 <leoquant> ja ik heb StefandeVries  ooit geholpen met de coc
  63 18:36:17 <hannie> mensen die begeleiding nodig hebben
  64 18:36:39 <hannie> zoals aankomende vertalers, moderators etc
  65 18:36:55 <RawChid> Blijkbaar worden die nu vooral door hun team al ondersteund?
  66 18:37:01 <leoquant> mensen de weg wijzen binnen de infrastructuur
  67 18:37:16 <leoquant> RawChid, zou kunnen idd
  68 18:37:36 <hannie> Dat is waar, maar dat zou ook gecentraliseerd kunnen worden
  69 18:37:53 <leoquant> kijk vanuit dit team zijn er al wel mensen/leden internationaal gegaan
  70 18:37:55 <RawChid> Ik probeer te achterhalen waar de hulpzoekers zijn die leoquant mist
  71 18:38:07 <leoquant> RawChid, yep
  72 18:38:19 <leoquant> exalt is bij speechcontrol
  73 18:38:23 <leoquant> erkan^, ook
  74 18:38:31 <UndiFineD> en chris
  75 18:38:43 <leoquant> ja
  76 18:38:49 <exalt> wat is er ?
  77 18:38:57 <hannie> maar wat heeft dat met Mwanzo te maken?
  78 18:38:57 <UndiFineD> goeie morgen
  79 18:38:58 <leoquant> twitter is een idee
  80 18:38:59 <Ronnie> ik denk dat er nog weinig hulpzoekers zijn omdat weinig community leden tot nu toe actief bijdragen, op de gebieden waar mwanzo kan helpen
  81 18:39:20 <leoquant> Ronnie, daar loop jij ook tegenaan he....
  82 18:39:26 <Ronnie> ik denk door meer workshops te doen, dat er meer activiteit ontstaat en meer vragen komen
  83 18:39:35 <exalt> leoquant, vraag in het offtopic kanaal of iemand zin heeft dieper in het ubuntu-nl wereldje binne te dringen
  84 18:39:41 <exalt> of in ubuntu-nl
  85 18:39:49 <leoquant> exalt, ok
  86 18:39:58 <leoquant> ik zal daar actiever worden
  87 18:40:01 <leoquant> goed idee
  88 18:40:25 <leoquant> iemand anders nog?
  89 18:40:44 <exalt> en miss kan je tjibba vragen of hij een leuke banner maakrt
  90 18:40:45 <hannie> identica
  91 18:40:47 <exalt> maakt*
  92 18:40:52 <exalt> voor op ubuntu-nl.org
  93 18:41:20 <leoquant> hannie, dank. ik schaam me diep
  94 18:41:21 <hannie> Is de doelgroep goed omschreven?
  95 18:41:28 <leoquant> ik ken identica niet he
  96 18:41:41 <leoquant> hannie, dat denk ik wel
  97 18:41:50 <exalt> post topics op hardware.info, hcc, webwereld tweakers etc  ?
  98 18:41:50 <RawChid> Er is een verschil tussen meer mensen enthousiast te maken voor ubuntu-nl en mensen actiever op IRC krijgen
  99 18:42:47 <hannie> Ik denk dat ook vanuit de teams naar mwanzo verwezen moet worden
 100 18:43:20 <StefandeVries> Mwanzo lijkt nog niet genoeg verwezen te zijn in de huidige teams, inderdaad
 101 18:43:26 <StefandeVries> verweven*
 102 18:43:53 <leoquant> wat zouden we kunnen doen wat betr. dat punt?
 103 18:44:04 <hannie> een schone taak voor o.a. ons VT
 104 18:44:12 <leoquant> 
 105 18:44:15 <hannie> en documentatieteam
 106 18:44:20 <UndiFineD> lid worden van die andere teams en verwijzen wanneer nodig / mogelijk
 107 18:44:29 <leoquant> +1
 108 18:44:56 <StefandeVries> maar lid worden om het lid worden, om ze maar te kunnen verwijzen lijkt me niet goed
 109 18:45:06 <leoquant> nee StefandeVries
 110 18:45:07 <UndiFineD> nee klopt StefandeVries
 111 18:45:26 <leoquant> onze basis blijft smal
 112 18:45:29 <StefandeVries> als je bijvoorbeeld het vertaalteam joint, zal je wel moet vertalen
 113 18:45:32 <StefandeVries> klopt, leoquant
 114 18:45:36 <leoquant> hoe vervelend dat ook klinkt
 115 18:45:47 <leoquant> er zijn veel inactieven
 116 18:45:50 <StefandeVries> vervelend, maar wel eerlijk. en niet onoverkomelijk
 117 18:45:50 <hannie> ja, maar er valt veel meer in het Vt te doen
 118 18:46:30 <UndiFineD> voor het aantal actieve leden vind ik het kanp dat we zo ver zijn met vertalen
 119 18:46:41 <UndiFineD> knap ook
 120 18:46:43 <leoquant> hannie, gebruik ook mwanzo he....
 121 18:46:47 <Ronnie> we zullen als teams zichtbaarder moeten worden -> bijvoorbeeld via de planet
 122 18:46:50 <leoquant> geef lessen etc.
 123 18:47:04 <leoquant> planet +1
 124 18:47:15 <Ronnie> ook voor andere teams
 125 18:47:22 <hannie> planet ook goed idee
 126 18:47:27 <leoquant> genoeg nu? iemand nog?
 127 18:47:46 <hannie> volgende punt dan maar?
 128 18:47:50 <StefandeVries> +1
 129 18:47:51 <leoquant> #topic Invullen data en leiders workshops.
 130 18:47:51 <meetingology> TOPIC: Invullen data en leiders workshops.
 131 18:48:09 <leoquant> Ronnie, heb jij al een datum?
 132 18:48:13 <hannie> Wie bepaald welke cursussen er gegeven worden?
 133 18:48:24 <hannie> oeps, bepaalt
 134 18:48:28 <leoquant> hannie, het team
 135 18:48:36 <leoquant> jij
 136 18:48:40 <leoquant> we
 137 18:48:44 <Ronnie> nee, nog niet. Half maart ben ik klaar met mijn opleiding, dan heb ik volop tijd om deze te doen
 138 18:48:54 <Ronnie> zal alvast een datum in maart/april plannen
 139 18:48:58 <leoquant> goed Ronnie
 140 18:49:03 <leoquant> en dank!
 141 18:49:08 <RawChid> :)
 142 18:49:21 <hannie> Werkt het als volgt: iemand wil een cursus geven, vraagt wanneer dat kan en
 143 18:49:25 <leoquant> Ronnie, doey al veel
 144 18:49:27 <leoquant> t
 145 18:49:29 <leoquant> oops
 146 18:49:37 <RawChid> Ja hannie
 147 18:50:06 <hannie> Ik wil wel een lesje d/t geven :)
 148 18:50:08 <leoquant> hannie, we kunnen "je" zo inplannen
 149 18:50:16 <leoquant> lol
 150 18:50:35 <RawChid> Veel mensen zouden daar wel wat aan hebben hannie :P
 151 18:50:43 <StefandeVries> Dat lijkd me een goedt idee LO
 152 18:50:44 <Ronnie> Iemand tegen wo 30 maart voor GPG workshop?
 153 18:50:45 <StefandeVries> :P*
 154 18:50:46 * leoquant denkt meer aan richtlijnen/launchpad .po bestanden
 155 18:50:57 <hannie> wat is GPG?
 156 18:51:04 <leoquant> nee Ronnie
 157 18:51:11 <Gotiniens> ik denk dat hij PGP bedoelt =)
 158 18:51:18 <RawChid> Nee, hij bedoelt GPG
 159 18:51:25 <RawChid> Maar het komt ong. op hetzelfde neer
 160 18:51:35 <Ronnie> De key om de code of conduct te ondertekenen
 161 18:51:42 <leoquant> ik haal dat ook door elkaar pgp en gpg
 162 18:52:06 <RawChid> GPG is een implementatie van PGP
 163 18:52:29 <leoquant> g=gnu
 164 18:52:34 <leoquant> p=pretty
 165 18:52:39 <leoquant> :P
 166 18:52:43 <RawChid> GNU Privacy Guard
 167 18:52:44 <Ronnie> leoquant: Woensdag 30 maart 2011 van 19:30 to 20:30  <= zet jij deze op het forum
 168 18:52:50 <leoquant> jooo
 169 18:52:58 <RawChid> Oke, nog meer over workshops?
 170 18:53:03 <leoquant> anders nog?
 171 18:53:09 <RawChid> Cees nog beoefte aan de wiki workshop?
 172 18:53:23 <leoquant> vast
 173 18:53:27 <leoquant> #topic Internationale orientatie/deelname/samenwerking. Uitwerken ideeen, teams samenstellen.
 174 18:53:27 <meetingology> TOPIC: Internationale orientatie/deelname/samenwerking. Uitwerken ideeen, teams samenstellen.
 175 18:53:27 <leoquant> Gotiniens?
 176 18:53:43 <leoquant> Gotiniens, hoe is het daar mee
 177 18:54:00 <hannie> Kan die uitleg over CoC ondertekening niet beter via wiki?
 178 18:54:16 <leoquant> Gotiniens, ?
 179 18:54:20 <leoquant> hmm
 180 18:54:23 <Gotiniens> leoquant, ik heb met chris johnston gesproken
 181 18:54:28 <leoquant> vertel
 182 18:54:38 <hannie> Het staat ook goed beschreven bij Ubuntu-manual.org
 183 18:54:38 <Gotiniens> je hoeft weinig te doen om de user days te organiseren
 184 18:54:50 <Gotiniens> zorg voor een datum en workshops en je mag ze geven
 185 18:55:03 <leoquant> synchroon?
 186 18:55:29 <Gotiniens> dan moet je het met de mensen die de workshop geven gaan bespreken
 187 18:55:35 <Gotiniens> maar het hoeft niet perse
 188 18:55:47 <Ronnie> http://loco.ubuntu.com/meetings/team/27/detail/ <= GPG
 189 18:55:51 <leoquant> dan gebruik je materiaal?
 190 18:56:09 <leoquant> en de logs?
 191 18:56:11 <Gotiniens> dus we kunnen 2 dingen doen: 1. zelf workshops regelen en dan wel andere onderwerpen hebben als de engelse user days
 192 18:56:28 <Gotiniens> 2. de workshops van de engelse user days gebruiken
 193 18:56:32 <Gotiniens> ik ben zelf meer voor 1
 194 18:56:45 <leoquant> er is een derde optie
 195 18:56:48 <Gotiniens> omdat je dan zeker weet dat we zelf de kennis in huis hebben
 196 18:57:00 <Gotiniens> leoquant, een mix bedoel je?
 197 18:57:02 <leoquant> synchroon, net als de spaanstaligen doen
 198 18:57:11 <leoquant> apart kanaal
 199 18:57:22 <Gotiniens> dat bedoelde ik met 2
 200 18:57:26 <leoquant> ah
 201 18:57:53 <leoquant> heb je een "streefdatum"
 202 18:58:14 <Gotiniens> ik wil het in principe wel tegelijkertijd doen met de engelse variant, dat is waarschijnlijk in juli
 203 18:58:21 <Gotiniens> maar die datum is nog niet bekend gemaakt
 204 18:58:23 <leoquant> heb je hulp nodig?
 205 18:58:35 <Gotiniens> (of dat moet vorige week gedaan zijn)
 206 18:58:42 <Gotiniens> in principe nu niet
 207 18:58:49 <leoquant> wil je een team?
 208 18:58:51 <leoquant> ok
 209 18:59:02 <leoquant> leg je dan wel je vorderingen vast
 210 18:59:04 <Gotiniens> ik zoek wel mensen nog die een workshop willen geven
 211 18:59:07 <leoquant> voor ons
 212 18:59:17 <leoquant> leg dat ook vast
 213 18:59:39 <leoquant> dan kunnen we er naar verwijzen...
 214 18:59:45 <Gotiniens> is goed
 215 18:59:59 <leoquant> #topic Mogelijk toevoegen leden aan het ubuntu-nl-mwanzo-team, en stemming over de kandidaten.
 216 18:59:59 <meetingology> TOPIC: Mogelijk toevoegen leden aan het ubuntu-nl-mwanzo-team, en stemming over de kandidaten.
 217 19:00:14 <leoquant> Kandidaten zijn: Undefined en MrChrisDruif
 218 19:00:27 <leoquant> Zouden jullie je activiteiten binnen mwanzo en buiten mwanzo kunnen toelichten, voordat we gaan stemmen?
 219 19:00:27 <leoquant> Undefined als eerste.
 220 19:00:43 <RawChid> UndiFineD mag ook :P
 221 19:00:53 <leoquant> 
 222 19:01:35 <leoquant> ping UndiFineD
 223 19:01:44 <RawChid> MrChrisDruif is er niet
 224 19:01:52 <leoquant> nuh ik zie het
 225 19:01:58 <leoquant> gaan we stemmen?
 226 19:02:09 <leoquant> over UndiFineD ?
 227 19:02:13 <UndiFineD> ?
 228 19:02:16 <leoquant> ja toch
 229 19:02:33 <UndiFineD> ik was toch al team lid
 230 19:02:39 <leoquant> nee!
 231 19:02:44 <UndiFineD> oh
 232 19:02:56 <hannie> ay, maar ik heb geen bezwaar hoor
 233 19:02:58 <UndiFineD> Ik heb me zelf niet op die lijst gezet
 234 19:03:01 <Ronnie> promoot jezelf UndiFineD
 235 19:03:06 <leoquant> laat maar
 236 19:03:10 <leoquant> #vote Undefined  als teamlid mwanzo
 237 19:03:10 <meetingology> Please vote on: Undefined  als teamlid mwanzo
 238 19:03:10 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 239 19:03:14 <leoquant> +1
 240 19:03:14 <meetingology> +1 received from leoquant
 241 19:03:17 <hannie> +1
 242 19:03:17 <meetingology> +1 received from hannie
 243 19:03:18 <StefandeVries> +1
 244 19:03:18 <meetingology> +1 received from StefandeVries
 245 19:03:23 <UndiFineD> wiki.ubuntu.com/UndiFineD
 246 19:03:30 <Ronnie> +1
 247 19:03:30 <meetingology> +1 received from Ronnie
 248 19:03:33 <Gotiniens> +1
 249 19:03:33 <meetingology> +1 received from Gotiniens
 250 19:03:41 <johanvd> +1
 251 19:03:41 <meetingology> +1 received from johanvd
 252 19:03:50 <johanvd> sorry dat ik wat laat ben :P
 253 19:03:55 <leoquant> RawChid, ?
 254 19:04:05 <UndiFineD> :D
 255 19:04:13 <RawChid> Ik doe niet mee
 256 19:04:15 <leoquant> #endvote
 257 19:04:15 <meetingology> Voting ended on: Undefined  als teamlid mwanzo
 258 19:04:15 <meetingology> Votes for:6 Votes against:0 Abstentions:0
 259 19:04:15 <meetingology> Motion carried
 260 19:04:32 <leoquant> 
 261 19:04:46 <UndiFineD> dan moet ik mn lesjes toch maar gauw eens afmaken
 262 19:04:46 <leoquant> #topic structuur IRC-kanalen (algemene #ubuntu-nl-klas ipv #ubuntu-nl-mwanzo-klas)
 263 19:04:46 <leoquant> JanC?
 264 19:04:46 <meetingology> TOPIC: structuur IRC-kanalen (algemene #ubuntu-nl-klas ipv #ubuntu-nl-mwanzo-klas)
 265 19:05:03 <leoquant> JanC
 266 19:05:09 <RawChid> Zijn uitleg is duidelijk
 267 19:05:18 <hannie> Welke uitleg?
 268 19:05:38 <leoquant> Ik vind dat als de samenwerking met internationale initiatieven vorm krijgt, een naamsverandering zeer wenselijk is. Denk aan Ubuntu users days, packaging lessen, etc. Dan moet er over de partij die aanschuift: ubuntu-nl, geen enkele misopvatting zijn. Daarvoor heeft een naamsverandering van het “mwanzo klas lokaal” (naar ubuntu-nl-klas) wat met mij betreft niet zoveel zin.
 269 19:06:05 <RawChid> hannie, punt van JanC op de agenda: structuur IRC-kanalen (algemene #ubuntu-nl-klas ipv #ubuntu-nl-mwanzo-klas)
 270 19:06:07 <leoquant> dat is mijn opvatting
 271 19:06:28 <leoquant> intern kan er geen misopvatting zijn
 272 19:06:36 <leoquant> internationaal heel erg
 273 19:07:09 <RawChid> Ik ben het eens met JanC
 274 19:07:17 <JanC> hm, had ik dat op de agenda gezet?  (ik had alleszins wel die opmerking gemaakt idd.)
 275 19:08:05 <johanvd> de nieuwe naam is korter dus minder intikken, en het is ook nog eens duidelijk. wat mij betreft gewoon wijzigen dus :)
 276 19:08:28 <hannie> Ik twijfel
 277 19:08:38 <Ronnie> ik ben voor
 278 19:08:54 <Ronnie> minder typen, gemakkelijker lezen en ionthouden
 279 19:09:13 <hannie> Ik vind het meer met mwanzo dan met ubuntu-nl in het algemeen te maken hebben
 280 19:09:27 <StefandeVries> eens met hannie
 281 19:10:01 <RawChid> Het wordt door mwanzo gedaan onder de vlag van Ubuntu nl
 282 19:10:05 <Gotiniens> als je zonder mwanzo gaat gebruiken zouden andere teams er ook gebruik van kunnen maken
 283 19:10:13 <johanvd> een algemeen klas-kanaal kan ook door anderen binnen ubuntu-nl gebruikt worden
 284 19:10:24 <hannie> Ik vind minder typen geen goed argument (sorry, Ronnie)
 285 19:10:25 * RawChid moet er vandoor. Succes verder!
 286 19:11:23 <johanvd> het is niet zo dat alleen mwanzo er gebruik van kan maken
 287 19:11:41 <Gotiniens> johanvd, nee klopt, maar dat doet de naam wel denken
 288 19:11:47 <Gotiniens> nu
 289 19:12:13 <leoquant> #vote janc voor naamsverandering
 290 19:12:13 <meetingology> Please vote on: janc voor naamsverandering
 291 19:12:13 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 292 19:12:18 <hannie> Nee, meerderen maken gebruik van ubuntu-nl-mwanzo-klas
 293 19:12:22 <leoquant> -1 voorlopig
 294 19:12:27 <Ronnie> +0
 295 19:12:29 <StefandeVries> -1
 296 19:12:29 <meetingology> -1 received from StefandeVries
 297 19:12:34 <hannie> -1
 298 19:12:34 <meetingology> -1 received from hannie
 299 19:12:40 <Gotiniens> +0 ik ben er nog niet helemaal overuit
 300 19:12:44 <johanvd> +1
 301 19:12:44 <meetingology> +1 received from johanvd
 302 19:12:45 <UndiFineD> +1
 303 19:12:45 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 304 19:13:02 <Gotiniens> +0
 305 19:13:05 <Gotiniens> euhm
 306 19:13:15 <Gotiniens> regestreerd hij +0 nu niet?
 307 19:13:16 <Ronnie> 0
 308 19:13:16 <meetingology> 0 received from Ronnie
 309 19:13:30 <Gotiniens> 0 ik ben er nog niet helemaal overuit
 310 19:13:36 <Gotiniens> 0
 311 19:13:36 <meetingology> 0 received from Gotiniens
 312 19:13:40 <Gotiniens> ah
 313 19:13:44 <Gotiniens> bugje dus :)
 314 19:13:46 <leoquant> #endvote
 315 19:13:46 <meetingology> Voting ended on: janc voor naamsverandering
 316 19:13:46 <meetingology> Votes for:2 Votes against:2 Abstentions:2
 317 19:13:46 <meetingology> Deadlock
 318 19:14:04 <hannie> Die hadden we nog niet gehad
 319 19:14:06 <leoquant> ik tel iets anders
 320 19:14:09 <StefandeVries> ja
 321 19:14:11 <leoquant> 
 322 19:14:17 <leoquant> heel anders
 323 19:14:21 <StefandeVries> stemmen met toelichtingen erbij worden niet meegenomen
 324 19:14:26 <JanC> +1 van mij (sorry was a/d telefoon)  ;-)
 325 19:14:28 <StefandeVries> gewoon +0, -1 of +1
 326 19:14:29 <hannie> robots kunnen toch niet tellen
 327 19:14:35 <leoquant> again
 328 19:14:37 <Gotiniens> StefandeVries, nee +0 werkt dus niet
 329 19:14:38 <johanvd> wat is de reden van de tegenstanders om een -1 te geven?
 330 19:14:48 <leoquant> #vote janc voor naamsverandering
 331 19:14:48 <meetingology> Please vote on: janc voor naamsverandering
 332 19:14:48 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 333 19:14:51 <leoquant> -1
 334 19:14:51 <meetingology> -1 received from leoquant
 335 19:14:52 <UndiFineD> +1
 336 19:14:52 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 337 19:14:54 <JanC> +1
 338 19:14:54 <meetingology> +1 received from JanC
 339 19:14:54 <johanvd> +1
 340 19:14:54 <meetingology> +1 received from johanvd
 341 19:14:55 <Gotiniens> 0
 342 19:14:55 <meetingology> 0 received from Gotiniens
 343 19:14:55 <StefandeVries> -1
 344 19:14:55 <meetingology> -1 received from StefandeVries
 345 19:14:58 <Ronnie> 0
 346 19:14:58 <meetingology> 0 received from Ronnie
 347 19:14:59 <hannie> -1
 348 19:14:59 <meetingology> -1 received from hannie
 349 19:15:22 <leoquant> #endvote
 350 19:15:22 <meetingology> Voting ended on: janc voor naamsverandering
 351 19:15:22 <meetingology> Votes for:3 Votes against:3 Abstentions:2
 352 19:15:22 <meetingology> Deadlock
 353 19:15:27 <johanvd> lol
 354 19:15:31 <leoquant> hihi
 355 19:15:44 <johanvd> nog een keer de vraag dan maar: waarom zijn de tegenstanders tegen?
 356 19:15:48 <leoquant> ik laat het voorlopig zo
 357 19:16:05 <leoquant> als we intern. gaan gaan we richting naamsverandering
 358 19:16:15 <StefandeVries> Het klaslokaal wordt vooralsnog geexploiteerd door Mwanzo alleen, en internationale verwaaring? Kom nou..
 359 19:16:16 <leoquant> lijkt me logisch
 360 19:16:16 <hannie> ik ben er nog niet helemaal uit waarom
 361 19:16:17 <johanvd> met andere woorden: waarom moet het een specifiek mwanzo-kanaal zijn en geen algemeen?
 362 19:16:58 <UndiFineD> Ik ben voor, omdat de klas dan duidelijk gebruikt kan worden door alle teams
 363 19:16:58 <leoquant> we kunnen er de volgende vergadering over verder gaan
 364 19:17:10 <leoquant> ik kan geen actie ondernemen
 365 19:17:10 <hannie> Ik ben voorstander om dit door te schuiven zodat we er nog even over kunnen nadenken
 366 19:17:15 <leoquant> +1
 367 19:17:24 <JanC> het is vooral mijn bedoeling dat er één kanaal komt waar alle "lessen" en aanverwanten van alle teams kunnen doorgaan
 368 19:17:25 <leoquant> argumenten
 369 19:17:33 <Ronnie> oke, doorschuiven naar volgende vergadering
 370 19:17:37 <JanC> zo zou het ook handig zijn als alle meetings in -meeting doorgaan, etc.
 371 19:17:39 <leoquant> JanC, duidelijk
 372 19:17:50 <leoquant> doorgeschoven
 373 19:18:04 <leoquant> wat verder ter tafel komt
 374 19:18:14 <JanC> anders zitten we straks met 3 kanalen per team en wordt het wel erg breed uitgesmeerd allemaal
 375 19:18:39 <leoquant> iemand nog punten?
 376 19:18:47 <StefandeVries> ik niet
 377 19:19:01 <hannie> Niet echt. Ik zal wel een cursus voor het Vt gaan voorbereiden
 378 19:19:14 <StefandeVries> alleen dat ik de Pyhoncursus een fijn en leerzaam project vind om aan mee te werken :)
 379 19:19:34 <leoquant> #endmeeting

Generated by MeetBot 0.1.4 (http://wiki.ubuntu.com/AlanBell)

community/mwanzo/Agenda/2011-02-20/Log (laatst bewerkt op 2011-03-02 09:39:58 door rachidbm)