• Vastliggende pagina
  • Info
  • Bijlages

19:59:31

<Thomas_de_Graaff>

Hallo allen

19:59:39

<commandoline>

hallo

20:00:00

<Thomas_de_Graaff>

Kunnen alle raadsleden even een handje opsteken?

20:00:04

<Thomas_de_Graaff>

o/

20:00:30

<Thomas_de_Graaff>

ping gijsbert johanvd leoquant sense

20:00:38

<sense>

hallo

20:00:38

<leoquant>

o/

20:00:44

<johanvd>

o/

20:00:47

<gijsbert>

0/

20:01:00

<Thomas_de_Graaff>

Mooi, een prima opkomst.

20:01:18

<Thomas_de_Graaff>

Het is voor de meeste zittende raadsleden de laatste meeting volgens mij.

20:01:31

<Thomas_de_Graaff>

Ik bedank onszelf maar even namens de gemeenschap voor ons werk. Big Grin :)

20:01:58

<Timo>

Bedankt! Wink ;)

20:02:09

<Timo>

Aan jullie dan hè, voor het werk Smile :)

20:02:14

<Thomas_de_Graaff>

Is er iemand die nog iets wil zeggen?

20:02:18

<Thomas_de_Graaff>

thx. Timo

20:02:39

<leoquant>

iedereen bedankt idd

20:02:57

<gijsbert>

wederzijds

20:02:58

<johanvd>

bedankt allemaal

20:02:59

<sense>

Het was een leuke tijd!

20:03:06

<sense>

Vele leuke mensen hier.

20:03:23

<Thomas_de_Graaff>

We mogen best trots zijn, een tijd geleden waren er veel conflicten binnen de gemeenschap, tegenwoordig is het bijna saai te noemen. Big Grin :)

20:03:33

<gijsbert>

idd

20:03:45

<leoquant>

er is heel veel bereikt

20:03:49

<leoquant>

in korte tijd

20:03:59

<sense>

Met een paar goede mensen kun je ver komen.

20:04:22

<Thomas_de_Graaff>

Yep. En ik hoorde van Johan dat binnenkort Vraag en Antwoord online kan gaan. Dat is ook weer een nieuwe stap. Ben benieuwd hoe dat gaat lopen.

20:04:48

<Thomas_de_Graaff>

Anyhoes, de nieuwe raadsleden zijn commandoline gijsbert en ik.

20:04:52

<johanvd>

het duurde even, maar dan heb je ook wat Wink ;)

20:05:13

<commandoline>

mooi Smile :) (v&a)

20:05:44

<Thomas_de_Graaff>

Zullen we als nieuwe raad nu wat taken gaan verdelen?

20:05:55

<gijsbert>

Is goed

20:05:57

<commandoline>

prima

20:06:07

<Thomas_de_Graaff>

Ok, even inventariseren wat er zoal te doen is...

20:06:12

<Thomas_de_Graaff>

Voorzitten vergaderingen

20:06:17

<Thomas_de_Graaff>

Notuleren vergaderingen

20:06:20

<gijsbert>

Thomas

20:06:21

<Thomas_de_Graaff>

Plannen vergaderingen

20:06:26

<Thomas_de_Graaff>

ja?

20:06:37

<gijsbert>

Thomas

20:07:01

<gijsbert>

Ging afgelopen tijd goed

20:07:27

<Thomas_de_Graaff>

Ok, maar het lijkt me beter als er taken verdeeld worden.

20:07:48

<gijsbert>

Er is nog meer te doen denk ik zo

20:08:25

<Thomas_de_Graaff>

Klopt. Maar ik denk dat het notuleren best gescheiden kan worden van het voorzitten en voorbereiden van de vergadering.

20:08:41

<commandoline>

maar de dingen rond de vergaderingen zijn wel het meeste werk lijkt mij zo?

20:08:49

<leoquant>

daar is Thomas_de_Graaff mee bezig die te benoemen, en heeft een baan nu....

20:09:25

<commandoline>

ik notuleren, en dan een van jullie voorzitten/plannen?

20:09:34

<Thomas_de_Graaff>

Prima.

20:09:47

<gijsbert>

Ik plan wel

20:10:03

<Thomas_de_Graaff>

Dan pak ik het voorzitten op.

20:10:16

<gijsbert>

Oke

20:11:27

<Thomas_de_Graaff>

commandoline, dan is deze vergadering de eerste die je mag notuleren. Wink ;)

20:11:33

<commandoline>

Thomas_de_Graaff: prima Wink ;)

20:11:38

<gijsbert>

Ik blijf de roadmap bijhouden.

20:11:55

<Thomas_de_Graaff>

prima gijsbert Smile :)

20:12:25

<Thomas_de_Graaff>

commandoline, ik stuur je wat gegevens op over hoe ik de actielijst maak, en een scriptje om xchat logs geschikt te maken voor de wiki.

20:12:44

<commandoline>

Thomas_de_Graaff: ok.

20:12:49

<Thomas_de_Graaff>

Maar het staat je natuurlijk vrij om het anders te doen.

20:13:16

<commandoline>

Ronnie is momenteel LoCo contact, wil hij dat blijven doen of moet iemand anders dat ook overnemen? Weet iemand dat?

20:13:27

<Thomas_de_Graaff>

Ik heb geen idee.

20:13:28

<commandoline>

ik kijk wel even wat goed voor mij werkt Smile :)

20:13:29

<leoquant>

nee

20:13:45

<Thomas_de_Graaff>

leoquant, weet jij wat Ronnie wil?

20:14:01

<leoquant>

Ronnie is momenteel LoCo contact, wil hij dat blijven doen of moet iemand anders dat ook overnemen? Weet iemand dat?: nee

20:14:08

<gijsbert>

Ook geen idee of Ronnie dat wilt.

20:14:13

<Thomas_de_Graaff>

ok, duidelijk

20:14:28

<Thomas_de_Graaff>

Ik stuur wel even een mail, dan hebben we het daar de volgende vergadering over.

20:14:35

<gijsbert>

Oke

20:15:24

<Thomas_de_Graaff>

Heeft er iemand nog een punt voor deze vergadering?

20:15:38

<leoquant>

kwam het loco contact uit de raad?

20:15:57

<leoquant>

of was het een aparte sollicitatie ofzo?

20:16:08

<gijsbert>

Punt niet echt, wel teleurstelling over het aantal kandidaten.

20:16:25

<Thomas_de_Graaff>

Volgens mij was het de vorige keer zo dat de voorzitter ook loco contact punt was. Echter dat ging toen niet goed, en volgens mij zijn die twee nu losgekoppeld.

20:16:37

<leoquant>

ok

20:17:00

<commandoline>

het maakt mij niet uit of iemand binnen of buiten de gemeenschapsraad het doet, zolang het maar gedaan wordt Smile :)

20:17:10

<Thomas_de_Graaff>

Idem hier.

20:17:12

<commandoline>

nog een puntje: de launchpadteams + wiki + website moeten geupdate worden

20:17:23

<gijsbert>

idd

20:17:25

<Thomas_de_Graaff>

Idd.

20:17:25

<leoquant>

ah

20:17:56

<Thomas_de_Graaff>

Dat is goed om het daar nu even over te hebben.

20:18:13

<leoquant>

Timeout error

20:18:13

<leoquant>

Sorry, something just went wrong in Launchpad.

20:18:13

<leoquant>

We’ve recorded what happened, and we’ll fix it as soon as possible. Apologies for the inconvenience.

20:18:13

<leoquant>

Trying again in a couple of minutes might work.

20:18:13

<leoquant>

(Error ID: OOPS-c0d3bf08345a26063533c36919789638)

20:18:22

<Thomas_de_Graaff>

Op dit moment is de gemeenschapsleiding eigenaar van het ubuntu-nl team geloof ik.

20:18:46

<leoquant>

ah launchpad is ok weer

20:18:49

<Thomas_de_Graaff>

Het lijkt me goed als de raad dat overneemt, aangezien er geen gemeenschapsleiding meer is.

20:19:39

<Thomas_de_Graaff>

Ok, lp doet het niet op het momen.

20:19:39

<gijsbert>

Ik dacht dat wij dat niet aan kunnen passen, of vergis ik mij?

20:19:55

<commandoline>

mee eens. Verder stel ik voor dat Thomas_de_Graaff teameigenaar van ~ubuntu- nl-gemeenschapsraad wordt dan, zodat dat gelijkgetrokken is met de voorzitter van de vergaderingen.

20:20:05

<commandoline>

(als je dat wil, tenminste?)

20:20:28

<Thomas_de_Graaff>

Ik ga er naar kijken, maak er maar een actiepunt voor me van.

20:21:05

<leoquant>

ik heb me verwijderd net

20:21:05

<Thomas_de_Graaff>

Verder nog punten?

20:21:15

<commandoline>

ok, ik wil de website wel updaten.

20:21:22

<Thomas_de_Graaff>

nice.

20:21:31

<gijsbert>

DE maandelijkse team verslagen

20:21:34

<commandoline>

zijn er nog steeds organisatiewikipagina's, of zijn die destijds vervangen door de website?

20:21:39

<johanvd>

moet de mailinglijst van de gemeenschapsleiding nu ook leeggemaakt worden?

20:22:05

<Thomas_de_Graaff>

johanvd, wat mij betreft mag die weg.

20:22:29

<Thomas_de_Graaff>

Eventueel doorlinken naar de gemeenschapsraaad voor het geval er nog een email link ergens staat.

20:23:34

<johanvd>

ok

20:23:35

<commandoline>

het lijkt erop dat er geen wikipagina's meer zijn, ik kan ze iig. niet vinden. Scheelt weer werk Smile :)

20:23:36

<Thomas_de_Graaff>

commandoline, ik weet niet precies wat er allemaal op de wiki staat. Het lijkt me goed als we allemaal even kijken wat er zoal is, en via de mailinglijst daar verder over discussieren wat er weg mag, aangepast moet e.d.

20:23:52

<Thomas_de_Graaff>

Ok, dat is mooi dan.

20:24:06

<Thomas_de_Graaff>

Verder kunnen we dat wel via de mailinglijst van de raad bespreken.

20:24:21

<commandoline>

ok

20:24:26

<Thomas_de_Graaff>

Dan zijn we wat mij betreft nu klaar met deze vergadering?

20:25:00

*

commandoline heeft ook niets meer.

20:25:00

<gijsbert>

Ik denk van wel.

20:25:18

<Thomas_de_Graaff>

Ok, iedereen bedankt, en veel succes ons nieuwe raad. Smile :)

20:25:36

<johanvd>

suc6 Smile :)

20:25:44

<leoquant>

good luck

20:25:48

<gijsbert>

Bedankt weer Thomas. Smile :-)

20:25:48

<commandoline>

ja, en nogmaals voor de oude raad: erg bedankt voor jullie werk de afgelopen tijd!

20:25:50

<leoquant>

20:26:14

<gijsbert>

Ook de oud raadsleden bedankt

20:26:25

*

leoquant heeft verlaten (Quit: Ping timeout: 245 seconds)

20:26:48

<gijsbert>

fijne avond verder allemaal

20:27:58

<commandoline>

hetzelfde Smile :)

20:28:20

<Thomas_de_Graaff>

avond. Smile :)

20:29:24

<sense>

fine avond!

community/Gemeenschapsraad/Vergadering20130410/Log (laatst bewerkt op 2013-04-10 18:46:18 door marten-de-vries)