• Vastliggende pagina
  • Info
  • Bijlages

Versie 1 sinds 2011-10-14 07:38:34

Bericht wissen

20:00:07

Thomas_de_Graaff

#chair Thomas_de_Graaff

20:00:15

Thomas_de_Graaff

#startmeeting

20:00:15

meetingology

Meeting started Mon 18:00:14 2011 UTC. The chair is Thomas_de_Graaff. Information about MeetBot at http://wiki.ubuntu.com/AlanBell/mootbot.

20:00:15

meetingology

Available commands: #accept #accepted #action #agree #agreed #chair #commands #endmeeting #endvote #halp #help #idea #info #link #lurk #meetingname #meetingtopic #nick #progress #rejected #replay #restrictlogs #save #startmeeting #subtopic #topic #unchair #undo #unlurk #vote #voters #votesrequired

20:00:24

Thomas_de_Graaff

#chair Thomas_de_Graaff

20:00:24

meetingology

Current chairs: Thomas_de_Graaff

20:00:42

Thomas_de_Graaff

Ok, we kunnen beginnen wat mij betreft.

20:00:50

Thomas_de_Graaff

Kunnen alle raadsleden een handje opsteken?

20:00:52

gijsbert

o/

20:00:53

Ronnie

o/

20:00:54

Thomas_de_Graaff

o/

20:01:00

leoquant

o/

20:01:05

Ronnie

johanvd: ^

20:01:21

johanvd

o/

20:01:33

Thomas_de_Graaff

Mooie opkomst. :)

20:01:54

Thomas_de_Graaff

Wil iemand nog iets kwijt voor we aan de agenda beginnen?

20:02:12

Thomas_de_Graaff

#topic 1a: Mededelingen van de voorzitter

20:02:12

Thomas_de_Graaff

We hebben vandaag een redelijk lege agenda, dus wellicht kunnen we een keer vlot klaar zijn als we ons best doen. :)

20:02:32

Thomas_de_Graaff

#topic 1b: Actielijst langslopen

20:02:32

Thomas_de_Graaff

Iedere vergadering worden er actiepunten bijgehouden die een deadline krijgen. In dit punt worden actiepunten nagelopen om te kijken of deze uitgevoerd zijn. Is dat niet het geval, en is de deadline verlopen, dan wordt gekeken wat de reden is, en of er alsnog actie ondernomen dient te worden.

20:02:33

Ronnie

zou fijn zjin :D

20:02:44

Thomas_de_Graaff

Thomas_de_Graaff: Agendapunten screenen of ze zijn voorbesproken op de mailinglijst.

20:02:44

Thomas_de_Graaff

gedaan

20:02:44

Thomas_de_Graaff

Thomas_de_Graaff: De agenda van de meeting vooraf naar de mailinglijst sturen.

20:02:44

Thomas_de_Graaff

vergeten, excuses, ik houdt het in de gaten de volgende keer.

20:02:59

Thomas_de_Graaff

leoquant: Teams benaderen ivm. bijhouden voorgangsverslagen, overleg hierover. Lijst maken met verantwoordelijke teamleden hiervoor zodat deze voor de gemeenschapsraad te benaderen zijn.

20:03:11

leoquant

gedaan

20:03:17

Thomas_de_Graaff

Mooi. :)

20:03:24

Thomas_de_Graaff

leoquant: Contactpagina op de website updaten/aanpassen zodat leden eenvoudig kunnen vinden hoe contact op te nemen met teams/gemeenschapsleiding (prive)/ gemeenschapsraad (openbaar).

20:03:46

leoquant

uitbesteed maar gedaan

20:04:10

leoquant

toch? hoop ik...

20:04:11

Thomas_de_Graaff

Ik ben bezig met een testwebsite waarbij die informatie automatisch gewijzigd wordt bij wijzigingen in Launchpad, dus in de toekomst wellicht niet meer nodig handmatig.

20:04:19

leoquant

zag ik

20:04:21

leoquant

fraai

20:04:45

Thomas_de_Graaff

Alleen voor emailadressen moet er authenticatie plaatsvinden, Ronnie kan je me daar misschien wat tips over geven later?

20:04:47

Ronnie

ja, ziet er goed uit, mocht ik in deze week nog een keer tijd hebben dan geef ik nog wel wat feedback

20:04:57

Thomas_de_Graaff

Ok.

20:05:09

leoquant

wie=wie heeft vistaus geupdated

20:05:31

Thomas_de_Graaff

Ik vind het wat onoverzichtelijk geloof ik.

20:05:43

Ronnie

Thomas_de_Graaff: mee eens, dat was ook mijn commentaar

20:05:55

Ronnie

maargoed, 'for the time being' ...

20:06:00

Thomas_de_Graaff

Idd.

20:06:00

leoquant

indeed

20:06:06

Thomas_de_Graaff

Volgende punt dan?

20:06:14

Thomas_de_Graaff

Ronnie: Contact opnemen via irc met Canonical om te vragen binnen welke termijn er duidelijkheid te verwachten is over het gebruik van de voorgestelde naam van de stichting, en tevens of er bezwaar is als de stichting met de voorgestelde naam vast wordt opgericht.

20:06:14

Thomas_de_Graaff

gedaan, toestemming is inmiddels gekregen

20:06:14

Thomas_de_Graaff

Ronnie: Webteam op de hoogte brengen resultaten discussie over het duidelijk weergeven verschillen tussen LTS en normale uitgave.

20:06:42

Ronnie

gedaan, webteam is op de hoogte en heeft de rechten, het is nu aan het webteam om dit toe te passen

20:06:50

Thomas_de_Graaff

Ok, mooi. :)

20:06:51

Thomas_de_Graaff

Johan: Regelen rechten webteam voor het updaten www content

20:06:51

Thomas_de_Graaff

Aanpassen launchpad teamstructuur zodat bugs van het www gedeelte bij het webteam terecht komen.

20:06:53

Ronnie

wellicht ook meteen een idee voor de drupal site

20:07:00

Thomas_de_Graaff

(ga ik mee aan de slag)

20:07:10

johanvd

website is geregeld, prikbord moet nog dacht ik

20:07:28

johanvd

maar dat is wat ingewikkelder, dus dat moet ik even uitzoeken (handmatig in een db prutsen)

20:07:33

Thomas_de_Graaff

En de launchpad structuur, is die ook aangepast?

20:07:38

johanvd

nog niet

20:07:55

Thomas_de_Graaff

Ok, doorschuiven naar over een maand dan?

20:07:59

johanvd

druk met werk en zo :/

20:08:06

johanvd

is prima

20:08:06

Thomas_de_Graaff

Twee maanden kan ook?

20:08:13

johanvd

een maand moet wel lukken

20:08:16

TopGear (~TopGear@s5375c96b.adsl.wanadoo.nl) has joined #ubuntu-nl-meeting

20:08:19

Thomas_de_Graaff

ok. doen we dat. :)

20:08:26

Thomas_de_Graaff

gijsbert: Agenda meeting vooraf langslopen, topics waarbij samenwerking van belang is op het publieke deel zetten, en teams uitnodigen voor de meeting als de onderwerpen daar om vragen.

20:08:27

TopGear

Avond

20:09:15

gijsbert

Ik zag vanavond pas dat het Nieuws team toegevoegd was

20:09:29

gijsbert

Die heb ik niet uitgenodigd

20:09:43

Thomas_de_Graaff

Maar ze zijn er wel. :)

20:09:58

gijsbert

Maar niet netjes van mij

20:09:59

Thomas_de_Graaff

gijsbert: Gijsbert maakt een overzicht van de ideeën uit het innovatietopic op de wiki, en gaat deze bespreken met de betreffende teams die over de onderwerpen gaan.

20:10:02

leoquant

nieuws team? leuk dat dit doorgang heeft gevonden

20:10:07

leoquant

naise DooitzeCompaq

20:10:11

Thomas_de_Graaff

Idd. Zie agenda

20:10:23

leoquant

en Luuk

20:10:31

DooitzeCompaq

Heb ik wat gemist :P

20:10:54

Thomas_de_Graaff

gijsbert, is het overzicht gelukt?

20:10:59

gijsbert

Innovatie Wordt aan gewerkt, Wiki klaar, teams te laat geïnformeerd, door persoonlijke omstandigheden van mij.

20:11:13

Thomas_de_Graaff

Ok, je neemt binnenkort daarover contact op met de teams?

20:11:31

gijsbert

Contact heb ik al opgenomen

20:11:57

Thomas_de_Graaff

Ok, dus de teams zijn op de hoogte van de voorgestelde punten?

20:12:04

gijsbert

Ja

20:12:22

Thomas_de_Graaff

Komt er nog een moment van feedback, wat ze wel of niet ermee gaan doen?

20:12:42

gijsbert

Ik ben al bezig met Cees.

20:13:03

Thomas_de_Graaff

Ok. Het actiepunt is dus klaar?

20:13:24

gijsbert

Als het afgerond is vind ik

20:13:40

Thomas_de_Graaff

Over twee maanden nog eens naar kijken dan?

20:13:46

Thomas_de_Graaff

(als raad)?

20:13:53

cchriss (~chris@unaffiliated/cchriss) has joined #ubuntu-nl-meeting

20:14:02

cchriss has quit (Client Quit)

20:14:04

gijsbert

1 maand moet voldoen

20:14:09

Thomas_de_Graaff

Ok. prima.

20:14:16

Thomas_de_Graaff

#topic 1c: Langslopen voortgang verschillende teams

20:14:23

Thomas_de_Graaff

De verschillende teams houden een voortgangsrapportage bij. In dit punt worden de rapportages langsgelopen zodat de gemeenschapsraad op de hoogte blijft van de bezigheden van de verschillende teams.

20:14:43

Thomas_de_Graaff

Heeft iemand even een linkje zo snel van de voortgang?

20:15:01

Ronnie

is het deze: http://wiki.ubuntu-nl.org/community/Meetings/Meeting20110910/VoortgangTeams

20:15:09

Ronnie

is is die van vorige maand?

20:15:34

Ronnie

of deze http://wiki.ubuntu-nl.org/community/Meetings/Meeting20111010/VoortgangTeams (erg leeg)

20:15:57

Thomas_de_Graaff

Die van deze maand is idd. erg leeg.

20:16:17

Thomas_de_Graaff

leoquant, klopt het dat die van deze maand leeg is?

20:16:39

gijsbert

Wordt dit eens per maand bijgehouden?

20:16:52

gijsbert

Of is het een logboek

20:16:56

Ronnie

gijsbert: dit is wel de bedoeling

20:17:07

Thomas_de_Graaff

ja, als het goed is wel, iedere maand even een korte melding van wat er die maand is gebeurd.

20:17:48

leoquant

hmmm

20:17:49

gijsbert

Dan klopt het toch dat oktober leeg is?

20:18:01

Thomas_de_Graaff

Ik weet niet wat de reden is dat het verslag deze maand helemaal leeg is. leoquant heeft als het goed is de contactpersonen geattendeerd. Als het dan nog niet gebeurd moeten we misschien maar accepteren dat het gewoon niet gaat lukken.

20:18:10

asfyxia

't is niet helemaal leeg...

20:18:24

Ronnie

asfyxia, klopt het forum team is altijd op tijd ;)

20:18:32

leoquant

het "leeft" niet helemaal geloof ik

20:18:57

Ronnie

ik denk ook dat er voor veel teams niet veel bijzonders te melden is

20:19:00

leoquant

terwijl ik gemeld heb dat zonder voortgangsreportage geen reapproval komt

20:19:20

leoquant

asfyxia, bedankt

20:19:24

Thomas_de_Graaff

Ronnie, het is de bedoeling dat er ook als er niets te melden is dat even gemeld wordt.

20:19:34

Thomas_de_Graaff

asfyxia, idd. bedankt, je bent uitzonderlijk. :)

20:19:39

johanvd

met de aankomende release zou het promotieteam in ieder geval wel wat zichtbaarder mogen zijn lijkt me

20:19:51

Ronnie

Thomas_de_Graaff: klopt, maar als teams niet actief zijn is het bewustzijn van de voortgang er vaak ook niet

20:20:09

Thomas_de_Graaff

johanvd, ik heb op de mailinglijst al gemeld dat ik geen dingen ga organiseren zolang de rechtspersoon er niet is.

20:20:24

Thomas_de_Graaff

qua promotie

20:20:33

gijsbert

Idd

20:20:49

johanvd heeft nog niet al zijn mail gelezen van de afgelopen week

20:21:20

Thomas_de_Graaff

Maar goed, terug naar het punt. Is het nog zinvol om voortgang bij te houden?

20:21:29

Thomas_de_Graaff

Het lijkt gewoon niet te lukken.

20:21:34

gijsbert

Lijkt mij wel

20:21:34

Thomas_de_Graaff

Moeten we het dan wel willen?

20:21:48

Ronnie

ik denk het wel, maar misschien niet elke maand voor elk team

20:22:01

Thomas_de_Graaff

Eens per kwartaal dan oid?

20:22:04

Ronnie

ik geloof niet dat ze bij andere loco's dit wel doen eerlijk gezegd

20:22:10

gijsbert

Kan het niet in een vorm van een logboek?

20:22:12

leoquant

ik ben voor voortgangsverslagen

20:22:16

johanvd

misschien wat actiever zijn met het herinneren van de verantwoordelijke mensen? even een mailtje een paar dagen van tevoren zou al helpen denk ik

20:22:20

johanvd

of gebeurt dat al?

20:22:31

leoquant

johanvd, nee

20:22:34

Thomas_de_Graaff

Ik zou wel een automatische mail kunnen versturen maandelijks vanaf mijn server.

20:22:45

Ronnie

johanvd: vorige maand wel, nu niet. De mailtjes helpen wel (merk ik zelf)

20:23:03

asfyxia

zoiets is met 10 minuten oid gedaan. Er kan toch per team iemand hiervoor aangewezen worden?

20:23:15

leoquant

asfyxia, is gedaan

20:23:41

Thomas_de_Graaff

Ok, dus een mail is ook niet de oplossing.

20:24:01

leoquant

blijkbaar is het niet bling genoeg

20:24:10

Thomas_de_Graaff

En het op twitter bijhouden oid?

20:24:19

Thomas_de_Graaff

Ik gooi maar wat in de ruimte. :D

20:24:33

Thomas_de_Graaff

Als je iets gedaan hebt, een tweet oid.

20:24:43

johanvd

ik doe niet aan twitter :)

20:24:44

Ronnie

lang niet iedereen heeft twitter, en wil een twitter

20:24:53

leoquant

ik ook niet meer johanvd

20:25:02

Thomas_de_Graaff

Ik heb zelf ook geen twitter, maar we moeten toch iets.

20:25:05

leoquant

te verslavend

20:25:11

gijsbert

Ik wil geen Twitter

20:25:18

gijsbert

brrrrrr

20:25:38

Thomas_de_Graaff

Ok, er zit nu niet veel schot in.

20:25:50

Thomas_de_Graaff

We bespreken dit verdre op de mailinglijst, en volgende maand is het een agendapunt.

20:25:56

leoquant

goed ik benader de contactpersonen via de mail

20:25:59

gijsbert

+1

20:26:00

leoquant

elke maand

20:26:06

Thomas_de_Graaff

#topic 1d: Hoe te beslissen over leden toevoegen aan stemgerechtigden

20:26:06

Thomas_de_Graaff

Er is nog geen procedure over hoe we omgaan met het toevoegen van leden aan de stemgerechtigden.

20:26:06

Thomas_de_Graaff

De raad moet hierover beslissen, maar via welk medium, open of gesloten is nog niet duidelijk.

20:26:07

asfyxia

Een week vtv een PB-bom aan de nog-niet-gerapporteerden?

20:26:10

leoquant

is dat wat?

20:26:24

Thomas_de_Graaff

prima.

20:26:29

Thomas_de_Graaff

nu 1d

20:26:53

Thomas_de_Graaff

heeft iemand iets over 1d te zeggen?

20:27:10

gijsbert

Wat mij betreft open

20:27:10

leoquant

ja

20:27:15

Thomas_de_Graaff

leoquant, vertel.

20:27:16

Ronnie

ik zal mijn laaste mail samenvatten:

20:27:20

leoquant

ik vind gesloten

20:27:32

leoquant

RobinJ, go ahead

20:27:40

leoquant

ronnie sorry

20:28:22

leoquant

je mail was duidelijk

20:28:27

leoquant

trouwens

20:28:27

Ronnie

oke

20:28:47

leoquant

welke criteria gebruik je?

20:28:55

Ronnie

laagdrempelig (alleen informatie verstrekken wanneer de dat nodig is, een kleine community kent meestal wel de actieve leden) en openbaar bespreken

20:28:58

leoquant

coc ondertekend hebben?

20:29:25

leoquant

zichtbare bijdragen melden via de persoonlijke wiki?

20:29:52

Thomas_de_Graaff

wat mij betreft zijn de criteria zoals die nu al op de wiki staan voldoende. Die Sense aangaf.

20:29:58

leoquant

i am going for stemgerechtigde ubuntu-nl?

20:30:03

Thomas_de_Graaff

Verder ben ik het eens met Ronnie

20:30:21

Ronnie

de criteria op de wiki vind ik ook voldoende

20:30:22

Thomas_de_Graaff

criteria:

20:30:23

Thomas_de_Graaff

http://wiki.ubuntu-nl.org/community/Stemrecht

20:30:40

leoquant

komt daar de coc in voor?

20:31:04

johanvd

alleen dat men die uitdraagt

20:31:06

Thomas_de_Graaff

Ik vind het ondertekenen van de coc veels te hoogdrempelig voor stemrecht eerlijk gezegd.

20:31:18

johanvd

voor het ondertekenen is een GPG key nodig, en dat is voor sommigen te ingewikkeld

20:31:29

leoquant

ik niet, leefregels van de community

20:31:48

leoquant

daar heb je mwanzo workshops voor johanvd

20:32:09

leoquant

26 okt weer 1 over de coc/pgp

20:32:11

johanvd

da's waar

20:32:20

Thomas_de_Graaff

In feite ben ik principieel tegen het ondertekenen. Een contract afsluiten is voor mijn gevoel niet de manier waarop we goed gedrag moeten zien te bevorderen.

20:32:25

Ronnie

ik vind het tekenen van de coc ook een te hoge drempel (zelfs met de workshop)

20:32:27

leoquant

ik ben voor forse drempels

20:32:57

Thomas_de_Graaff

Contracten vind ik meer iets voor bedrijven, advocaten e.d. dat voor een ubuntu gemeenschap.

20:33:16

leoquant

coc is wezenlijk onderdeel

20:33:44

gijsbert

Ik wil wel graag een minimum aantal jaren zien, als lid

20:33:54

leoquant

ik denk dat we moeten stemmen over een pakket

20:33:58

gijsbert

Bijv. 2 jaar

20:34:04

Thomas_de_Graaff

coc is wezenlijk, daar ben ik het mee eens. Maar een gedragscode hoeft voor mij niet een contract te worden door het ondertekenen.

20:34:05

leoquant

gijsbert, +1

20:34:24

johanvd

zolang men zich aan de coc houdt vind ik het al prima. het ondertekenen hoeft niet per se, al is het wel een pluspunt :)

20:35:02

gijsbert

Johan +1

20:35:13

Thomas_de_Graaff

Ok. Laten we eerste stemmen over open of gesloten.

20:35:17

Thomas_de_Graaff

Wie is er voor open?

20:35:20

Thomas_de_Graaff

+1

20:35:23

Ronnie

+1

20:35:23

johanvd

+1

20:35:25

gijsbert

+1

20:35:25

leoquant

-1

20:35:38

Thomas_de_Graaff

Dan wordt het dus open behandelen van aanvragen.

20:36:11

Thomas_de_Graaff

Nu het pakket, voorstel is die van de http://wiki.ubuntu-nl.org/community/Stemrecht wiki, waarbij periode bijdragen twee jaar bedraagd. Daarna stemmen we apart over het wel of niet ondertekenen.

20:36:15

Thomas_de_Graaff

+1

20:36:23

gijsbert

+1

20:36:31

leoquant

0

20:36:41

johanvd

ik twijfel over de 2 jaar

20:36:42

Ronnie

+1 (als 2 jaar als richtlijn wordt gezien en niet als harde grens)

20:37:00

johanvd

als richtlijn vind ik het prima

20:37:02

johanvd

dan +1

20:37:03

Thomas_de_Graaff

Ok, dan nog een keer stemmen, waarbij de twee jaar geld als richtlijn.

20:37:05

Thomas_de_Graaff

+1

20:37:08

Ronnie

+1

20:37:09

johanvd

+1

20:37:11

gijsbert

+1

20:37:31

leoquant

0

20:38:04

Thomas_de_Graaff

Ok, dan wordt dat dus aangenomen. Zoals altijd natuurlijk is het wel zo dat zodra we merken dat het niet zou werken het aangepast wordt.

20:38:16

leoquant

uiteraard

20:38:23

Thomas_de_Graaff

#topic 1e: Nieuwsverspreiding Ubuntu Nederland

20:38:24

gijsbert

Oke

20:38:30

Thomas_de_Graaff

De afgelopen tijd hebben Luuk de Leest, Peter Kegel en ik, een plan van aanpak ontwikkeld voor het verzorgen van nieuws. Dit betreft alleen het gedeelte hoe we het kunnen gaan doen.

20:38:30

Thomas_de_Graaff

Zie: http://willyou.typewith.me/ro/r.oZuoKZymO7b5Hw87

20:38:37

Thomas_de_Graaff

Een aangename verrassing. :D

20:39:23

Thomas_de_Graaff

Luuk, DooitzeCompaq TopGear jullie het woord

20:39:39

DooitzeCompaq

Jippie :)

20:39:47

Thomas_de_Graaff

TopGear = vistaus geloof ik?

20:39:52

DooitzeCompaq

Nope

20:40:00

DooitzeCompaq

TopGear is Peter Kegel

20:40:00

TopGear

TopGear = TopGear = Peter

20:40:14

Thomas_de_Graaff

Ok. :D

20:40:29

Thomas_de_Graaff

Ik vind jullie plan er gedegen uitzien.

20:40:42

gijsbert

Zonder meer

20:40:49

DooitzeCompaq

Eerst wil ik jullie vragen om het volgende voorstel door te lezen: http://willyou.typewith.me/p/ubuntunlnieuws

20:40:58

Ronnie

ziet er goed uit

20:41:56

Thomas_de_Graaff

Ik begrijp dat in eerste instantie het verwerken van berichten handmatig zal gaan?

20:42:15

DooitzeCompaq

Ja

20:42:33

leoquant

top mannen

20:42:43

Thomas_de_Graaff

Hebben jullie al nagedacht over een taakverdeling hierbij? Hoe zorgen jullie dat berichten niet dubbel gepost worden, en dat wel alle berichten bekenen worden?

20:42:48

DooitzeCompaq

Hoe gaan we dit nu uitweken

20:42:49

DooitzeCompaq

Ja

20:42:57

DooitzeCompaq

uitwerken

20:43:09

leoquant

we luisteren DooitzeCompaq

20:43:16

Thomas_de_Graaff

Nou, ik vind het goed klinken. Smile :) Kunnen we jullie verder nog ergens bij helpen?

20:43:34

DooitzeCompaq

Ja, kan ik een team aanmaken

20:43:40

DooitzeCompaq

Ubuntu Nederland Nieuws?

20:43:54

Thomas_de_Graaff

Ik denk dat iemand van de gemeenschapsleiding dat moet doen.

20:44:07

DooitzeCompaq

oké

20:44:15

Thomas_de_Graaff

Of je kan zelf een team aanmaken, en dat voegt iemand van de leiding toe aan ubuntu-nl?

20:44:34

Thomas_de_Graaff

(Ik heb dat nog niet eerder gedaan als lid van de leiding, dus weet het even niet)

20:44:53

gijsbert

Leoquant?

20:44:59

DooitzeCompaq

Verder denk ik dat de mailinglijst van Ubuntu niet meer gebruikt moet worden voor support maar alleen voor nieuwsverspreiding

20:45:02

leoquant

wassup?

20:45:11

sense_ (~sense@ubuntu/member/qense) has joined #ubuntu-nl-meeting

20:45:13

DooitzeCompaq

Er kan een apparte mailinglijst aan worden gemaakt voor support

20:45:19

gijsbert

Toevoegen Nieuws team?

20:45:27

gijsbert

Kan jij dat?

20:45:30

leoquant

dat kan idd

20:45:42

johanvd

de mailinglijst is al jaren voor support, kan er geen aparte nieuwslijst komen?

20:45:49

leoquant

toevoegen aan parapluteam ubuntu-nl

20:45:55

Ronnie

johanvd: +1

20:45:59

Thomas_de_Graaff

johanvd, +1

20:46:03

leoquant

johanvd, +1

20:46:10

Thomas_de_Graaff

nieuws@lists.ubuntu-nl.org lijkt me beter.

20:46:18

Thomas_de_Graaff

oid.

20:46:18

leoquant

20:46:22

sense (~sense@31-151-156-233.dynamic.upc.nl) has joined #ubuntu-nl-meeting

20:46:30

johanvd

ubuntu-be gebruikt de -nl lijst ook namelijk

20:46:31

DooitzeCompaq

tja

20:46:44

leoquant

indeed daarom DooitzeCompaq

20:46:50

Thomas_de_Graaff

Eventueel wel alle berichten cc. naar de andere lijst?

20:47:04

Thomas_de_Graaff

Die wordt nu ook voor nieuws gebruikt begrijp ik, en niet alleen voor support?

20:47:11

DooitzeCompaq

Ja

20:47:19

DooitzeCompaq

maar daardoor wordt het een rommeltje

20:47:24

sense

Ik zou niet gaan CC'en. We moeten mensen niet lastig vallen met dingen waarom ze niet gevraagd hebben.

20:47:30

sense

Als ze enkel support willen, moet dat kunnen.

20:47:35

DooitzeCompaq

Jep

20:48:01

Thomas_de_Graaff

Ok ook goed. :)

20:48:34

Thomas_de_Graaff

Gaan jullie ook internationale berichtgeving, nieuw betreffende Ubuntu bijhouden?

20:48:39

Thomas_de_Graaff

+s

20:48:51

DooitzeCompaq

Daar doe ik geen toezeggingen over

20:49:12

Thomas_de_Graaff

Zou ik wel leuk vinden. ;)

20:49:48

Thomas_de_Graaff

leoquant, help jij DooitzeCompaq met het registreren van het nieuwsteam onder de Ubuntu-nl paraplu?

20:50:11

leoquant

joo

20:50:13

DooitzeCompaq

Tuurlijk, dat is ook leuk. Niet alles wat leuk is hebben we genoeg capaciteiten voor

20:50:17

Thomas_de_Graaff

#action leoquant registreren van het nieuwsteam onder de Ubuntu-nl paraplu

20:50:18

meetingology

ACTION: leoquant registreren van het nieuwsteam onder de Ubuntu-nl paraplu

20:50:29

Thomas_de_Graaff

DooitzeCompaq, heel goed. :)

20:50:41

Thomas_de_Graaff

Verder iemand nog iets te zeggen over dit punt?

20:51:09

Thomas_de_Graaff

Ok, dan gaan we naar wvttk

20:51:14

Thomas_de_Graaff

Iemand?

20:51:45

DooitzeCompaq

PS hoe moet het team heten?

20:51:47

gijsbert

Wie beheert die wie is wie pagina?

20:51:50

DooitzeCompaq

ubuntu-nl-news

20:51:55

DooitzeCompaq

of ubuntu-nl-nieuws

20:51:57

DooitzeCompaq

?

20:51:59

Thomas_de_Graaff

Ik zou Nederlands gebruiken.

20:52:08

DooitzeCompaq

Oke

20:52:12

gijsbert

Nl

20:52:13

leoquant

https://launchpad.net/~ubuntu-nl-nieuws

20:52:39

leoquant

DooitzeCompaq, is admin kan beschrijven uitnodigen

20:52:44

Thomas_de_Graaff

Ok, dan zijn we klaar. Binnen het uur. Een record volgens mij. :D

20:52:51

leoquant

\o/