• Vastliggende pagina
  • Info
  • Bijlages

Meeting started by Thomas_de_Graaff at 18:00:11 UTC. The full logs are available at http://mootbot.libertus.co.uk/ubuntu-nl-meeting/2011/ubuntu-nl-meeting.2011-07-24-18.00.log.html .

Meeting summary

  • 1: Actiepunten afvinken

ACTION: Ronnie brengt webteam op de hoogte van discussie LTS normale release onderscheid op website over twee maanden. (Thomas_de_Graaff, 18:20:37)

  • 2: Organisatie schema aanpassen

ACTION: Thomas_de_Graaff neemt contact op met webteam om te kijken wat er mogelijk is met up to date krijgen website actiepunt voor 10 september (Thomas_de_Graaff, 18:31:53)

  • : Wat er verder nog ter tafel komt

ACTION: gijsbert neemt contact op met undifined ivm. vragen waarom hij afwezig is, en tot wanneer naar verwachting. (Thomas_de_Graaff, 18:48:17) ACTION: Thomas_de_Graaff zet op de agenda volgende keer stemming over vervanging Sense en/of undifined afhankelijk van situatie (Thomas_de_Graaff, 18:49:13)

Meeting ended at 18:49:47 UTC.

Votes

Action items

  • Ronnie brengt webteam op de hoogte van discussie LTS normale release onderscheid op website over twee maanden.
  • Thomas_de_Graaff neemt contact op met webteam om te kijken wat er mogelijk is met up to date krijgen website actiepunt voor 10 september
  • gijsbert neemt contact op met undifined ivm. vragen waarom hij afwezig is, en tot wanneer naar verwachting.
  • Thomas_de_Graaff zet op de agenda volgende keer stemming over vervanging Sense en/of undifined afhankelijk van situatie

Action items, by person

  • gijsbert
  • * gijsbert neemt contact op met undifined ivm. vragen waarom hij afwezig is, en tot wanneer naar verwachting.
  • Ronnie
  • * Ronnie brengt webteam op de hoogte van discussie LTS normale release onderscheid op website over twee maanden.
  • Thomas_de_Graaff
  • * Thomas_de_Graaff neemt contact op met webteam om te kijken wat er mogelijk is met up to date krijgen website actiepunt voor 10 september
  • * Thomas_de_Graaff zet op de agenda volgende keer stemming over vervanging Sense en/of undifined afhankelijk van situatie

People present (lines said)

  • Thomas_de_Graaff (129)
  • Ronnie (34)
  • gijsbert (31)
  • meetingology (9)
  • johanvd (9)

Full Log

   1 18:00:11 <Thomas_de_Graaff> #startmeeting
   2 18:00:11 <meetingology> Meeting started Sun Jul 24 18:00:11 2011 UTC.  The chair is Thomas_de_Graaff. Information about MeetBot at http://wiki.ubuntu.com/AlanBell.
   3 18:00:11 <meetingology> Useful Commands: #topic #action #link #idea #voters #vote #chair #action #agreed #help #info #endmeeting.
   4 18:00:40 <Thomas_de_Graaff> Leoquant had afgemeld, die is er vandaag dus niet.
   5 18:01:10 <Thomas_de_Graaff> Verder zijn gijsbert Ronnie Thomas_de_Graaff en johanvd aanwezig van de raadsleden
   6 18:01:29 <Thomas_de_Graaff> De voorzitter heeft verder geen mededelingen. :)
   7 18:01:42 <Thomas_de_Graaff> Dus we kunnen meteen naar topic 1
   8 18:01:49 <Thomas_de_Graaff> #topic 1: Actiepunten afvinken
   9 18:01:49 <meetingology> TOPIC: 1: Actiepunten afvinken
  10 18:02:02 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Plaatsen oproep global jam op forum
  11 18:02:02 <Thomas_de_Graaff> gedaan
  12 18:02:02 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Contact opnemen met Nijmeegse hackersclub ivm. Global Jam.
  13 18:02:02 <Thomas_de_Graaff> gedaan
  14 18:02:02 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Agendapunten screenen of ze zijn voorbesproken op de mailinglijst.
  15 18:02:03 <Thomas_de_Graaff> gedaan
  16 18:02:05 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Ton Hafkamp benaderen ivm. bijhouden voortgang promotie team.
  17 18:02:07 <Thomas_de_Graaff> gedaan
  18 18:02:09 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Besluit hoe te handelen bij afwezigheid leden met kernpositie opnemen in organisatiedocument.
  19 18:02:14 <Thomas_de_Graaff> Gedaan, zie: http://wiki.ubuntu-nl.org/community/OrganisatieVoorstel/Document#Regelingen
  20 18:02:16 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Verzoek van de gemeenschapsraad om Ronnie voorlopig bevoegdheden LoCo contact te geven doorgeven aan Ronnie.
  21 18:02:19 <Thomas_de_Graaff> gedaan
  22 18:02:21 <Thomas_de_Graaff> Thomas: Agenda meetings en launchpad koppelen
  23 18:02:23 <Thomas_de_Graaff> Agendapunten gaan in de toekomst op launchpad bijgehouden worden.
  24 18:02:25 <Thomas_de_Graaff> Leoquant: Teams benaderen ivm. bijhouden voorgangsverslagen, overleg hierover. Lijst maken met verantwoordelijke teamleden hiervoor zodat deze voor de gemeenschapsraad te benaderen zijn.
  25 18:02:28 <Thomas_de_Graaff> actiepunt doorgeschoven naar de volgende vergadering ivm. afwezigheid
  26 18:02:30 <Thomas_de_Graaff> Leoquant: Overleg met het forumteam ivm. rust beheerteam op forum.
  27 18:02:32 <Thomas_de_Graaff> actiepunt doorgeschoven naar de volgende vergadering ivm. afwezigheid.
  28 18:02:47 <Thomas_de_Graaff> Als iemand nog vragen heeft over een van de bovenstaande actiepunten hoor ik het nu graag.
  29 18:02:52 <johanvd> o/
  30 18:03:03 <Thomas_de_Graaff> Zeg 't maar johanvd
  31 18:03:09 <johanvd> leoquant heeft overleg gepleegd met het forumteam, dus dat is geregeld
  32 18:03:14 <Thomas_de_Graaff> prima
  33 18:03:22 <Thomas_de_Graaff> Verder nog iemand iets?
  34 18:03:45 <Thomas_de_Graaff> Ok, gaan we verder met de volgende actiepunten.
  35 18:03:47 <Thomas_de_Graaff> Gijsbert: Na de vakantie een meeting plannen voor overleg gemeenschapsraad en beheerteam.
  36 18:04:15 <Thomas_de_Graaff> gijsbert, ?
  37 18:04:24 <gijsbert> Gedaan, ook in het bericht aan de raadsleden vermeld
  38 18:04:42 <Thomas_de_Graaff> Heb je geverifieerd dat de leden van het beheerteam dan ook aanwezig kunnen zijn op de meeting?
  39 18:04:43 <gijsbert> dat ik geen vergadering kan plannen
  40 18:05:05 <Thomas_de_Graaff> Ok, dat heb ik nog niet gelezen geloof ik.
  41 18:05:09 <Thomas_de_Graaff> Er komt geen vergadering dus?
  42 18:05:15 <Ronnie> gijsbert: 10 minuten geleden een mailtje gestuurd met korte uitleg
  43 18:05:41 <gijsbert> Oke dan zet ik het vanavond in de agenda
  44 18:05:57 <Thomas_de_Graaff> Als ik het goed begrijp is er dus geen meeting geplanned?
  45 18:06:06 <gijsbert> Ik heb nog geen reacties gehad.
  46 18:06:38 <Thomas_de_Graaff> Het is nu een maand geleden dat dit actiepunt er was.
  47 18:06:47 <gijsbert> 11 september van 20.00 tot 21.30
  48 18:07:00 <Thomas_de_Graaff> Ja, maar je hebt nog niet gekeken of mensen dan kunnen...
  49 18:07:08 <Thomas_de_Graaff> 'Een datum prikken daar hoef je geen maand over te doen.
  50 18:07:16 <gijsbert> ?
  51 18:08:04 <Thomas_de_Graaff> Ok, de leden van het beheerteam hebben dus wel aangegeven dat ze dan aanwezig kunnen zijn?
  52 18:08:30 <gijsbert> Nee, nog niet
  53 18:09:05 <Thomas_de_Graaff> Je hebt dus alleen nog een datum geprikt?
  54 18:09:12 <gijsbert> ja
  55 18:09:39 <Thomas_de_Graaff> Heb je daar een verklaring voor? Want je hebt daar dan een maand over gedaan..?
  56 18:09:47 <gijsbert> Nee
  57 18:11:19 <Thomas_de_Graaff> Denk je wel dat je de volgende vergadering een meeting geplanned kan hebben waar de leden van het beheerteam aanwezig kunnen zijn, of moet iemand anders het overnemen?
  58 18:11:55 <gijsbert> Als ik antwoord heb van het team, ja
  59 18:12:07 <johanvd> het handigste is om straks even rond te vragen in #ubuntu-nl-team, daar zit iedereen toch wel
  60 18:12:12 <johanvd> dat gaat wat sneller denk ik :)
  61 18:12:20 <Thomas_de_Graaff> Ok, dan schuiven we het actiepunt voor jou naar de volgende meeting door gijsbert
  62 18:12:33 <Thomas_de_Graaff> Gijsbert: Inventariseren afwezigheid tijdens de vakantie.
  63 18:12:37 <gijsbert> Zal ik doen Johan
  64 18:13:30 <gijsbert> Ik heb wederom via de mailinglist een spreadsheet gemaild
  65 18:13:38 <Thomas_de_Graaff> prima
  66 18:13:52 <Thomas_de_Graaff> Gijsbert: Klachten forumleden mbt. geen berichtgeving bij verwijderen post nader onderzoeken, en bespreken met forumteam.
  67 18:14:48 <gijsbert> Ik heb geïnformeerd in welke draadjes er berichten zijn verdwenen
  68 18:15:11 <Thomas_de_Graaff> Ok, en dat is verder afgerond met het forumteam?
  69 18:15:42 <gijsbert> Men weet wel dat er berichten zijn verwijdert ,maar niet meer welke in welk draadje
  70 18:16:13 <Thomas_de_Graaff> Ok, daar kan je niet zo veel mee dan denk ik?
  71 18:16:27 <gijsbert> Daar kan het team niks mee en ik ook niet, ik houd wel de vinger aan de pols
  72 18:16:41 <Thomas_de_Graaff> Prima, dan beschouw ik dit actiepunt als afgerond?
  73 18:16:47 <gijsbert> ok
  74 18:16:54 <johanvd> de berichten zelf zijn wel terug te vinden in de prullenbak, en over het algemeen sturen we wel een berichtje naar het lid
  75 18:17:08 <Thomas_de_Graaff> ok, lijkt me een goede aanpak.
  76 18:17:10 <Thomas_de_Graaff> Ronnie: Afronden discussie op mailinglijst over weergave algemene verschillen tussen LTS en normale uitgave op site zodat gebruikers een goede keuze kunnen maken.
  77 18:17:23 <Ronnie> afgerond, zie laatste mail
  78 18:17:34 <Thomas_de_Graaff> Volgt er nog actie uit?
  79 18:17:51 <Thomas_de_Graaff> (heb de laatste mail even niet bij de hand)
  80 18:18:00 <Ronnie> op de website moet het verschil nog beter aangegeven worden
  81 18:18:06 <Ronnie> wiki ziet er prima uit
  82 18:18:33 <Ronnie> iets om dus rekening mee te houden tijdens het ontwerp van de nieuwe website
  83 18:18:46 <Thomas_de_Graaff> Ok.
  84 18:19:04 <Thomas_de_Graaff> Moet het nog doorgegeven worden aan het webteam zodat er bij de huidige site nog iets aangepast kan worden?
  85 18:19:22 <Ronnie> ja, moet nog doorgegeven worden
  86 18:19:27 <Thomas_de_Graaff> Wil jij dat doen?
  87 18:19:38 <Ronnie> is er al een webteam dat  bezig gaat zijn met de nieuwe webiste?
  88 18:19:45 <Thomas_de_Graaff> Nog niet.
  89 18:19:53 <Thomas_de_Graaff> Ik kan er een actiepunt voor over twee maanden van maken?
  90 18:20:10 <Ronnie> Thomas_de_Graaff: prima
  91 18:20:37 <Thomas_de_Graaff> #action Ronnie brengt webteam op de hoogte van discussie LTS normale release onderscheid op website over twee maanden.
  92 18:20:37 * meetingology Ronnie brengt webteam op de hoogte van discussie LTS normale release onderscheid op website over twee maanden.
  93 18:20:48 <Thomas_de_Graaff> Ronnie: Vragen bij Canonical of ze bezwaar hebben tegen het gebruik van de naam �Stichting ondersteuning Ubuntu-NL�.
  94 18:21:28 <Ronnie> gebeurt, helaas nog geen reactie gehad
  95 18:21:56 <Thomas_de_Graaff> Ok, je houdt het in de peiling?
  96 18:22:00 <Ronnie> mocht ik over 2 weken niets horen, dan neem ik nog eens contact op via irc
  97 18:22:04 <Thomas_de_Graaff> prima.
  98 18:22:06 <Thomas_de_Graaff> Ronnie: Ronnie neemt contact op internationaal om als backup-loco geregistreerd te worden zodat hij de Loco taken voorlopig kan uitvoeren.
  99 18:22:18 <Ronnie> done
 100 18:22:25 <Thomas_de_Graaff> mooi. :)
 101 18:22:33 <Thomas_de_Graaff> Ronnie: Regelen nieuwe LoCo reapproval datum.
 102 18:23:02 <Ronnie> nog niet gedaan, wel onderzocht wat er gebeurt moet worden
 103 18:23:08 <Thomas_de_Graaff> (Eerst informatief overleg was tip JanC geloof ik?)
 104 18:23:16 <Ronnie> klopt
 105 18:23:32 <Ronnie> geen idee hoe we dat kunnen aanpakken
 106 18:23:51 <Thomas_de_Graaff> Ok, zullen we het plannen van de meeting voorlopig dan nog vooruitschuiven?
 107 18:23:59 <Ronnie> prima
 108 18:24:04 <Thomas_de_Graaff> Twee maanden?
 109 18:24:14 <Ronnie> lijkt me genoeg
 110 18:24:29 <Thomas_de_Graaff> Ok. actiepunt gaat twee maanden vooruit. Ook ivm. vakantieperiode.
 111 18:24:41 <Thomas_de_Graaff> Raadsleden: Alle raadsleden brengen Gijsbert op de hoogte van hun aan- dan wel afwezigheid gedurende vakantie.
 112 18:24:44 <Thomas_de_Graaff> gedaan neem ik aan.
 113 18:24:55 <Thomas_de_Graaff> Dat waren dan de actiepunten..
 114 18:25:09 <Thomas_de_Graaff> Ik hoop dat er in de toekomst wat minder komen. :D
 115 18:25:24 <Thomas_de_Graaff> #topic 2: Organisatie schema aanpassen
 116 18:25:24 <meetingology> TOPIC: 2: Organisatie schema aanpassen
 117 18:25:35 <Thomas_de_Graaff> Dit onderwerp is reeds besproken op de mailinglijst.
 118 18:25:45 <Thomas_de_Graaff> Moet hier nog iets over beslist worden oid. Gijsbert?
 119 18:26:21 <gijsbert> Vraag me af of er nog meer veroudere zaken op de site staan.
 120 18:26:31 <gijsbert> +d
 121 18:26:51 <Thomas_de_Graaff> Ok, is er iemand die dat wil uitzoeken?
 122 18:27:01 <Ronnie> gijsbert: teveel, de hele website moet nagekeken worden. iets voor het webteam?
 123 18:27:44 <gijsbert> Ik weet niet of het webteam voldoende mensen heeft?
 124 18:27:59 <Thomas_de_Graaff> Dat is inderdaad twijfelachtig, of er genoeg mankracht is.
 125 18:28:28 <Thomas_de_Graaff> Zullen we er een actiepunt van maken dat iemand daarover overlegt met het webteam, hoe dat aan te pakken, en eventueel met hulp van andere teams oid?
 126 18:29:29 <Thomas_de_Graaff> Geen goed idee?
 127 18:29:48 <gijsbert> Eerst inventariseren met het webteam hoeveel werk het is?
 128 18:30:50 <Thomas_de_Graaff> Ok, laten we beginnen met overleg hierover met het webteam. Want het is nog niet zeker of het webteam dit kan en wil oppakken.
 129 18:30:56 <Thomas_de_Graaff> Iemand die dat wil oppakken?
 130 18:31:19 <Thomas_de_Graaff> Ok, dan pak ik dat op.
 131 18:31:53 <Thomas_de_Graaff> #action Thomas_de_Graaff neemt contact op met webteam om te kijken wat er mogelijk is met up to date krijgen website actiepunt voor 10 september
 132 18:31:53 * meetingology Thomas_de_Graaff neemt contact op met webteam om te kijken wat er mogelijk is met up to date krijgen website actiepunt voor 10 september
 133 18:32:09 <Thomas_de_Graaff> Kunnen we dit punt zo afronden?
 134 18:32:20 <gijsbert> Ja
 135 18:32:27 <Ronnie> prima
 136 18:32:33 <Thomas_de_Graaff> ok
 137 18:32:39 <Thomas_de_Graaff> #topic: Wat er verder nog ter tafel komt
 138 18:32:39 <meetingology> TOPIC: : Wat er verder nog ter tafel komt
 139 18:32:48 <Thomas_de_Graaff> Ik heb een puntje, wie nog meer?
 140 18:33:07 <Ronnie> nope
 141 18:33:14 <Thomas_de_Graaff> Ok, dan begin ik met mijn puntje.
 142 18:33:45 <Thomas_de_Graaff> De gemeenschapsraad heeft gevraagd of Ronnie misschien de positie van LoCo contactpersoon wil overnemen ivm. afwezigheid huidige LoCo contact voor drie maanden.
 143 18:33:57 <Thomas_de_Graaff> Ronnie gaf aan daar over na te zullen denken.
 144 18:34:14 <Thomas_de_Graaff> Ronnie, heb je daar over nagedacht?
 145 18:34:29 <Ronnie> klopt, ik heb besloten om deze taak voorlopig op me te nemen
 146 18:34:30 <Thomas_de_Graaff> (gemeesnchapsraad= gemeenschapsleiding)
 147 18:34:49 <Thomas_de_Graaff> Ok, dat is mooi. :)
 148 18:34:54 <Thomas_de_Graaff> Heb je een idee tot wanneer?
 149 18:36:28 <Ronnie> tot we een goede vervanger hebben gevonden en anders tot het einde van het eigenlijke termijn van sense (mits er niet te veel veranderd hier)
 150 18:36:50 <Thomas_de_Graaff> Ok. Dat lijkt me goed.
 151 18:36:58 <Thomas_de_Graaff> Nu wil ik vragen of de raad het hier mee eens is.
 152 18:37:07 <johanvd> lijkt me prima
 153 18:37:11 <johanvd> bedankt Ronnie :)
 154 18:37:27 <Thomas_de_Graaff> Want volgens het organisatievoorstel is de positie van LoCo contact gebonden aan voorzitterschap, leiding
 155 18:37:36 <gijsbert> Dank je Ronnie
 156 18:37:48 <Thomas_de_Graaff> Ronnie en ik hebben in overleg besproken dat ik dan het voorzitten doe van vergaderingen.
 157 18:37:55 <Thomas_de_Graaff> Om de lasten wat te verdelen.
 158 18:38:18 <Thomas_de_Graaff> Niemand daar probs. mee dus?
 159 18:38:19 <Thomas_de_Graaff> :)
 160 18:38:36 <gijsbert> Uitstekend
 161 18:38:50 <johanvd> geen problemen mee :)
 162 18:38:52 <Thomas_de_Graaff> Ok, Ronnie bedankt, ook namens mij.
 163 18:39:16 <Ronnie> Thomas_de_Graaff: jij ook bedankt om de taak als voorzitter ovr te nemen
 164 18:39:21 <Thomas_de_Graaff> Dan zijn we volgens mij door het raadsdeel heen, en van het publieke deel is de agenda leeg. :)
 165 18:39:33 <Thomas_de_Graaff> (thx)
 166 18:39:55 <gijsbert> KOmt daar nog wel eens een punt?
 167 18:39:56 <Thomas_de_Graaff> Dan sluit ik hierbij de vergadering.
 168 18:40:08 <Ronnie> misschien nog een puntje....
 169 18:40:15 <Thomas_de_Graaff> ok, kom maar?
 170 18:40:43 <Ronnie> nu sense en undefined (voor hoe lang) beide zijn weggevallen, moeten we daar geen vervanging voor zoeken
 171 18:40:57 <Thomas_de_Graaff> Dat is een goed punt idd.
 172 18:41:12 <johanvd> hoe zit het precies met undifined? heeft hij nog iets van zich laten horen?
 173 18:41:16 <Thomas_de_Graaff> Volgens het organisatievoorstel kunnen we daar als raad toe besluiten na een maand ongemelde afwezigheid.
 174 18:41:45 <Thomas_de_Graaff> undifined heeft tijdens een vorige vergadering gemeld dat hij op het persoonlijke vlak het e.e.a. had dat hem bezighield
 175 18:42:01 <Thomas_de_Graaff> Ik weet niet of dat nog speelt.
 176 18:42:20 <Ronnie> we kunnen dat bij undefined checken
 177 18:42:28 <Thomas_de_Graaff> Lijkt me goed idd.
 178 18:42:32 <Ronnie> en zo nodig vervanging zoeken
 179 18:42:33 <gijsbert> Moeten we kijken naar de eerstvolgende op de verkiezinglijst? Of opnieuw stemmen?
 180 18:42:59 <Ronnie> eerstvolgende lijkt me prima
 181 18:43:23 <Ronnie> mits deze persoon er nog steeds bij wel natuurlijk
 182 18:43:31 <Thomas_de_Graaff> Volgens het organisatievoorstel moeten er nieuwe verkiezingen dan worden uitgeschreven voor die positie.
 183 18:43:37 <gijsbert> Inderdaad
 184 18:43:59 <Ronnie> oh, dat wist ik niet meer, dan zullen we het voortel maar volgend dan
 185 18:44:24 <Thomas_de_Graaff> Leden van de Organisatie van Ubuntu Nederland worden verwacht om iedere vergadering bij te wonen. Wanneer dit niet mogelijk is worden ze verzocht dit duidelijk en op tijd aan te geven. Mocht een lid een maand lang zonder een reden op te geven onzichtbaar zijn, dan heeft de gemeenschapsraad het recht om deze persoon uit zijn functie te zetten en te vervangen voor de resterende termijn door verkiezingen.
 186 18:44:34 <Thomas_de_Graaff> (quote)
 187 18:44:57 <gijsbert> In ieder geval twee personen, als undefined ook niet komt
 188 18:45:00 <Thomas_de_Graaff> Maar goed, eerst maar eens kijken of vervanging wel nodig is.
 189 18:45:19 <Thomas_de_Graaff> Ik vind het persoonlijk nog niet nodig Sense al te vervangen.
 190 18:45:32 <Thomas_de_Graaff> Hij heeft toch erg veel gedaan voor Ubuntu-NL.
 191 18:45:46 <gijsbert> Sense is ook al lange tijd afwezig
 192 18:46:14 <Thomas_de_Graaff> Dat wel ja.
 193 18:46:15 <Ronnie> Thomas_de_Graaff: klopt, maar als hij maanden niet reageert op mails, schiet het ook niet op
 194 18:46:24 <Ronnie> volgens mij hebben we lang genoeg gewacht
 195 18:46:46 <Thomas_de_Graaff> Ok. Zullen we daar de volgende vergadering over stemmen?
 196 18:46:50 <Ronnie> vooral om de reden dat we 0 contact hebben gehad sinds die tijd
 197 18:46:56 <Ronnie> prima
 198 18:47:06 <gijsbert> Zullen we dit als punt op de volgende vergadering zetten?
 199 18:47:09 <Thomas_de_Graaff> Is er iemand die contact op wil nemen met undifined?
 200 18:47:23 <Thomas_de_Graaff> gijsbert, doen we.
 201 18:47:44 <gijsbert> Ik moet toch contact met hem opnemen
 202 18:47:54 <Thomas_de_Graaff> Ok, prima.
 203 18:47:57 <gijsbert> undefined dus
 204 18:48:17 <Thomas_de_Graaff> #action gijsbert neemt contact op met undifined ivm. vragen waarom hij afwezig is, en tot wanneer naar verwachting.
 205 18:48:17 * meetingology gijsbert neemt contact op met undifined ivm. vragen waarom hij afwezig is, en tot wanneer naar verwachting.
 206 18:48:34 <Thomas_de_Graaff> Ronnie, is dit punt zo voldoende afgerond?
 207 18:48:48 <Ronnie> ja
 208 18:49:13 <Thomas_de_Graaff> #action Thomas_de_Graaff zet op de agenda volgende keer stemming over vervanging Sense en/of undifined afhankelijk van situatie
 209 18:49:13 * meetingology Thomas_de_Graaff zet op de agenda volgende keer stemming over vervanging Sense en/of undifined afhankelijk van situatie
 210 18:49:19 <Thomas_de_Graaff> Verder nog iemand een punt?
 211 18:49:42 <Thomas_de_Graaff> Ok, dan zijn we nu echt klaar. Dank heren. :)
 212 18:49:47 <Thomas_de_Graaff> #endmeeting

Generated by MeetBot 0.1.4 (http://wiki.ubuntu.com/AlanBell)

community/Gemeenschapsraad/Vergadering20110724/Log (laatst bewerkt op 2011-07-24 18:57:14 door ThomasDeGraaff)