• Vastliggende pagina
  • Info
  • Bijlages

<< Terug naar meeting

   1 20:01:08 <Thomas_de_Graaff>     Op Sense na zijn alle raadsleden volgens mij aanwezig.
   2 20:01:08 <leoquant>     mooi gijsbert ツ
   3 20:01:16 <johanvd>      o/
   4 20:01:23 <leoquant>     o/
   5 20:01:36 <Thomas_de_Graaff>     Heeft iemand er bezwaar tegen als ik de vergadering leid?
   6 20:01:48 <gijsbert>     Ga je gang
   7 20:01:49 <Ronnie>       nee, ga je gang
   8 20:01:54 <Thomas_de_Graaff>     Ok. :)
   9 20:01:54 <UndiFineD>    #chair Thomas_de_Graaff
  10 20:02:15 <Thomas_de_Graaff>     Vooraf even een korte opmerking, we hebben vrij veel te bespreken, en wellicht lukt het niet om alles te bespreken wat op de agenda staat. Het verzoek aan iedereen om niet te veel uit te weiden, maar om on-topic te blijven. Wie geen gemeenschapsraadlid is, spreek in het raadsdeel van de vergadering alleen als je uitgenodigd wordt, of als je iets belangrijks te melden hebt.
  11 20:02:57 <UndiFineD>    #startmeeting
  12 20:02:57 <meetingology> Meeting started Tue 18:02:56 2011 UTC.  The chair is UndiFineD. Information about MeetBot at http://wiki.ubuntu.com/AlanBell.
  13 20:02:57 <meetingology> Useful Commands: #topic #action #link #idea #voters #vote #chair #action #agreed #help #info #endmeeting.
  14 20:03:04 <UndiFineD>    #chair Thomas_de_Graaff
  15 20:03:05 <meetingology> Current chairs: Thomas_de_Graaff UndiFineD
  16 20:03:13 <Thomas_de_Graaff>     Punt 1.0 van de vergadering is het voorstel een aantal onderwerpen van de agenda door te schuiven. Als er tijd over is kunnen dezen later nog. Iemand daar bezwaar tegen?
  17 20:03:24 <leoquant>     nee
  18 20:03:26 <gijsbert>     Nee
  19 20:03:31 <UndiFineD>    prima
  20 20:03:38 <johanvd>      punt 2 aub
  21 20:03:41 <Ronnie>       prima
  22 20:03:49 <Thomas_de_Graaff>     Ok. dan nu punt 1.1
  23 20:04:03 <Thomas_de_Graaff>     Bijhouden actiepunten.
  24 20:04:15 <Thomas_de_Graaff>     Welk medium. Ik stel voor dat we meteen onze voorkeur aangeven.
  25 20:04:22 <Thomas_de_Graaff>     De opties zijn:
  26 20:04:31 <Thomas_de_Graaff>     a) odt document
  27 20:04:31 <Thomas_de_Graaff>     b)wiki
  28 20:04:31 <Thomas_de_Graaff>     c)automatisch bijhouden via irc
  29 20:04:41 <gijsbert>     c
  30 20:04:47 <Thomas_de_Graaff>     a
  31 20:04:53 <leoquant>     gijsbert, even wachten
  32 20:05:10 <gijsbert>     sorry
  33 20:05:22 <johanvd>      wiki, maar als de secretaris het liever anders doet is dat ook best
  34 20:05:27 <Thomas_de_Graaff>     Ik wou idd. nog even vragen off iedereen akkoord was. ;)
  35 20:05:32 <leoquant>     UndiFineD, kunnen wie hier een topic van maken?
  36 20:05:39 <UndiFineD>    ja
  37 20:05:41 <Thomas_de_Graaff>     owja.. 
  38 20:05:42 <Thomas_de_Graaff>     #topic
  39 20:05:43 <meetingology> TOPIC:
  40 20:05:53 <UndiFineD>    #topic bijhouden actiepunten
  41 20:05:53 <meetingology> TOPIC: bijhouden actiepunten
  42 20:05:58 <Thomas_de_Graaff>     thx. 
  43 20:06:09 <leoquant>     great
  44 20:06:28 <Thomas_de_Graaff>     Iemand er tegen om meteen te kiezen?
  45 20:06:36 <leoquant>     nee
  46 20:06:45 <Thomas_de_Graaff>     Ok, dan nu allemaal de voorkeur aangeven.
  47 20:06:49 <leoquant>     b
  48 20:06:50 <Thomas_de_Graaff>     a
  49 20:06:53 <Ronnie>       aa
  50 20:06:56 <gijsbert>     c
  51 20:06:58 <johanvd>      wiki
  52 20:07:02 <UndiFineD>    a
  53 20:07:24 <Thomas_de_Graaff>     Ik tel 3 keer a: odt document.
  54 20:07:27 <leoquant>     goed a vind ik ok
  55 20:07:30 <UndiFineD>    de irc bot is best goed, maar niet perfect
  56 20:07:54 <Thomas_de_Graaff>     Ok, mocht a niet werken, dan wordt het een andere oplossing.
  57 20:08:01 <leoquant>     prima
  58 20:08:02 <Thomas_de_Graaff>     irc bot is natuurlijk wel te gebruiken.
  59 20:08:08 <Thomas_de_Graaff>     in combinatie ook.
  60 20:08:09 <gijsbert>     ok
  61 20:08:11 <johanvd>      kunnen we hierna direct door met het puntje 2 over de hosting van ubuntu-nl? dat lijkt me dringender dan het bijhouden van aktielijsten enz.
  62 20:08:36 <Ronnie>       johanvd: +1, ik moet vandaag weer iets voor 21:00 weg
  63 20:08:36 <leoquant>     #action s .odt
  64 20:08:36 <meetingology> ACTION: s .odt
  65 20:08:37 <Thomas_de_Graaff>     #topic 1.6 stichting update
  66 20:08:37 <meetingology> TOPIC: 1.6 stichting update
  67 20:09:10 <UndiFineD>    #chair leoquant
  68 20:09:10 <Thomas_de_Graaff>     Ik heb Rob Snelders gesproken, hij wil het proces van oprichting van een rechtspersoon weer oppakken. 
  69 20:09:10 <meetingology> Current chairs: Thomas_de_Graaff UndiFineD leoquant
  70 20:09:15 *      DooitzeCompaq has quit (Quit: Ik ga weg)
  71 20:09:31 <UndiFineD>    kun je hem ff herhalen leoquant
  72 20:09:41 <leoquant>     ertai als nick he?
  73 20:09:51 <johanvd>      klopt leoquant
  74 20:10:02 <Thomas_de_Graaff>     Zullen we stemmen of iedereen akkoord is dat Rob leiding gaat geven aan het proces van oprichting rechtspersoon?
  75 20:10:03 <leoquant>     #topic  1.6 stichting update
  76 20:10:03 <meetingology> TOPIC: 1.6 stichting update
  77 20:10:13 <leoquant>     ?
  78 20:10:22 <UndiFineD>    tis ok
  79 20:10:27 <leoquant>     ga door Thomas_de_Graaff
  80 20:10:54 <Thomas_de_Graaff>     Ok, de vraag was, iemand er tegen om nu te stemmen of Rob het proces van oprichting rechtspersoon gaat leiden?
  81 20:11:06 <Thomas_de_Graaff>     Ok.
  82 20:11:18 <Thomas_de_Graaff>     #vote Rob leiding oprichting stichting
  83 20:11:19 <meetingology> Please vote on: Rob leiding oprichting stichting
  84 20:11:19 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
  85 20:11:19 <leoquant>     #vote ertai als lead stichtingsverhaal
  86 20:11:20 <meetingology> Voting still open on: Rob leiding oprichting stichting
  87 20:11:34 <UndiFineD>    +1
  88 20:11:34 <meetingology> +1 received from UndiFineD
  89 20:11:35 <leoquant>     +1
  90 20:11:35 <meetingology> +1 received from leoquant
  91 20:11:36 <Thomas_de_Graaff>     +1
  92 20:11:36 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
  93 20:11:37 <johanvd>      +1
  94 20:11:37 <meetingology> +1 received from johanvd
  95 20:11:38 <Ronnie>       +1
  96 20:11:38 <meetingology> +1 received from Ronnie
  97 20:11:40 <gijsbert>     +1
  98 20:11:40 <meetingology> +1 received from gijsbert
  99 20:11:57 <Thomas_de_Graaff>     #endvote
 100 20:11:57 <meetingology> Voting ended on: Rob leiding oprichting stichting
 101 20:11:58 <meetingology> Votes for:6 Votes against:0 Abstentions:0
 102 20:11:58 <meetingology> Motion carried
 103 20:11:58 <UndiFineD>    #endvote
 104 20:11:58 <meetingology> No vote in progress
 105 20:12:17 <Thomas_de_Graaff>     ok, dan nu punt 2
 106 20:12:23 <Thomas_de_Graaff>     #topic hosting
 107 20:12:23 <meetingology> TOPIC: hosting
 108 20:12:40 <Thomas_de_Graaff>     De hosting door XS4all en het gebruik van de servers van booking.com stoppen in juli. Overleg over nieuwe hosting en servers. Dit zal waarschijnlijk het grootste deel van de vergadering innemen. 
 109 20:12:54 <Thomas_de_Graaff>     a) Willen we zelf hardware beheren of niet? (zondag voorbesproken, kan nu door de gemeenschapsraad als besluit bekrachtigd worden)
 110 20:13:02 <Thomas_de_Graaff>     Iemand er tegen om meteen over punt a te stemmen?
 111 20:13:12 <UndiFineD>    vote
 112 20:13:14 <Thomas_de_Graaff>     ok.
 113 20:13:15 *      DooitzeGuest (8fb0245b@gateway/web/freenode/ip.143.176.36.91) has joined #ubuntu-nl-meeting
 114 20:13:22 <Thomas_de_Graaff>     #vote hardware niet zelf beheren
 115 20:13:23 <johanvd>      misschien dat Seveas of SWAT adviezen hebben?
 116 20:13:23 <meetingology> Please vote on: hardware niet zelf beheren
 117 20:13:23 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 118 20:13:29 <Thomas_de_Graaff>     +1
 119 20:13:30 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
 120 20:13:34 <UndiFineD>    +1
 121 20:13:35 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 122 20:13:36 <Ronnie>       +1
 123 20:13:36 <meetingology> +1 received from Ronnie
 124 20:13:39 <Seveas>       johanvd, mijn advies: als je een vps kunt krijgen, doe vps
 125 20:13:39 <leoquant>     +1
 126 20:13:39 <meetingology> +1 received from leoquant
 127 20:13:41 <gijsbert>     +1
 128 20:13:42 <meetingology> +1 received from gijsbert
 129 20:13:48 <johanvd>      +1
 130 20:13:48 <meetingology> +1 received from johanvd
 131 20:13:54 <UndiFineD>    #endvote
 132 20:13:54 <meetingology> Voting ended on: hardware niet zelf beheren
 133 20:13:54 <meetingology> Votes for:6 Votes against:0 Abstentions:0
 134 20:13:54 <meetingology> Motion carried
 135 20:13:55 <SWAT> johanvd: VPS is de beste/makkelijkste way to go
 136 20:13:57 <Seveas>       zelf hardware beheren is alleen maar irritant
 137 20:14:03 <Thomas_de_Graaff>     Sorrie Johan, ik was wat te snel...
 138 20:14:16 <johanvd>      dat hadden we zelf ook al bedacht, maar het is goed om dat bevestigd te krijgen.
 139 20:14:17 <Thomas_de_Graaff>     Maar Seveas is het eens met het besluit. :)
 140 20:14:30 <SWAT> scheelt onderhoud, hardware-failures verhelpen, aanschaf van servers etc.
 141 20:14:37 <Thomas_de_Graaff>     b) Hoe willen we een overeenkomst sluiten met een provider? Zelf betalen met donaties, en een contract op naam van een lid. Dit kan dan later overgezet worden naar de stichting. Of kiezen we voor een sponsor waar we een afspraak mee maken. 
 142 20:14:44 <johanvd>      misschien zijn er vooraf nog meer tips of aanvullingen op dingen die we hebben voorgesteld?
 143 20:14:50 <Thomas_de_Graaff>     Heeft iemand hierover nog iets te zeggen?
 144 20:15:16 <johanvd>      ja
 145 20:15:28 <Thomas_de_Graaff>     Ok, Johan het woord:
 146 20:15:33 <leoquant>     vps stond idd al in de planning
 147 20:15:40 <Seveas>       Thomas_de_Graaff, ga daar niet voor optie 1, daar ga je gegarandeerd mee in het schip. optie 2 is vervelend zoals je nu ziet (xs4all contract op mijn naam). Een sponsorafspraak met ubuntu nl als gemeenschap (niet stichting) zou ideaal zijn
 148 20:16:28 <Thomas_de_Graaff>     Johan, heb jij nog iets te zeggen hierover?
 149 20:16:40 <johanvd>      op korte termijn een stichting oid oprichten zit er niet in, en een individueel lid die alles tijdelijk op zijn naam heeft is ook niet handig
 150 20:16:58 <johanvd>      dus sponsoring op naam van de gemeenschap is op dit moment de handigste optie lijkt me
 151 20:17:15 <Thomas_de_Graaff>     Iemand er iets tegen om nu hierover een beslissing te nemen?
 152 20:17:26 <SWAT> aan een sponsor vasthangen is ook niet handig (zoals je het nu ziet), dus is het een kwestie van de weg van de kleinste weerstand zoeken
 153 20:17:51 <SWAT> mag ik een voorstel/uitleg doen?
 154 20:17:56 <leoquant>     SWAT, en dat is in jouw opinie?
 155 20:17:57 <Thomas_de_Graaff>     SWAT het woord:
 156 20:18:36 <SWAT> we zitten met een tijdslimiet, dus er zit helaas druk op de ketel
 157 20:18:57 <SWAT> voordat die tijd verlopen is, zal er waarschijnlijk geen stichting zijn, dus moeten we daar niet op rekenen
 158 20:19:21 <leoquant>     niemand doet dat afaik
 159 20:19:43 <UndiFineD>    ik moet ff de dames naar bed sturen
 160 20:20:04 <SWAT> als iemand een VPS zou huren (helaas hang je dan wel aan een persoon vast), zou de prijs gedeeld kunnen worden en gedragen worden door de kern? Dit zou dan teruggekregen kunnen worden via donaties (of een sponsor achteraf regelen die een aantal facturen wil betalen)
 161 20:20:30 <leoquant>     wie is de kern?
 162 20:20:32 <Thomas_de_Graaff>     Dat zou optie 1 zijn van beslispunt b) 
 163 20:20:45 <Seveas>       ik dacht dat er al wat sponsoraanbiedingen waren?
 164 20:20:58 <leoquant>     Seveas, twee mooie
 165 20:21:13 <Seveas>       ok, dus vps huren is dan toch niet nodig?
 166 20:21:26 <Thomas_de_Graaff>     De details doen er even niet toe. Wat SWAT nu voorstelt valt volgens mij onder beslispunt b zoals het er nu staat.
 167 20:21:29 <leoquant>     in principe niet
 168 20:21:41 <Thomas_de_Graaff>     Of klopt dat niet SWAT?
 169 20:21:45 <SWAT> Seveas: op het moment dat je dat doet, zit je weer aan die expliciete sponsor vast. Op het moment dat je de hosting sowieso geregeld hebt (imho), kun je bij de desbetreffende partij blijven en veranderd enkel de sponsor (scheelt een migratie)
 170 20:21:49 <johanvd>      we hebben een aanbod voor een VPS van HCC en een vergelijkbaar aanbod door softwareconsulent
 171 20:22:13 <UndiFineD>    terug
 172 20:22:20 <leoquant>     uitstekende voorstellen via vps
 173 20:22:42 <DooitzeGuest> Seveas: http://wiki.ubuntu-nl.org/community/UbuntuNLServer/
 174 20:22:50 <SWAT> Thomas_de_Graaff: het gaat inderdaad om de inhoud van de VPS (VPS is the way to go)
 175 20:23:10 <Thomas_de_Graaff>     Volgens mij kunnen we over punt b) stemmen, wat SWAT voorstelt zou onder contract op naam lid vallen. De tweede optie is sponsoring van een vps.
 176 20:23:17 <leoquant>     voor de orde SWAT: dit punt bedoel je?
 177 20:23:21 <leoquant>     b) Hoe willen we een overeenkomst sluiten met een provider? Zelf betalen met donaties, en een contract op naam van een lid. Dit kan dan later overgezet worden naar de stichting. Of kiezen we voor een sponsor waar we een afspraak mee maken.
 178 20:23:32 <SWAT> leoquant: correct
 179 20:23:40 <leoquant>      zou de prijs gedeeld kunnen worden en gedragen worden door de kern
 180 20:23:45 <leoquant>     wie is de kern?
 181 20:23:55 <gijsbert>     Het lijkt mij het beste als we voorlopig kiezen voor een van de twee aanbiedingen. Dat geeft ons wat meer ruimte.
 182 20:24:08 <kiwinote>     heeft iemand nog gekeken naar ubuntu-eu? ik weet er verder niets vanaf, maar het lijkt erop dat ze ubuntuusers.de, ubuntu-fr en nog een paar locos hosten
 183 20:24:21 <Thomas_de_Graaff>     De kern zou kunnen zijn een aantal betrokken leden die dit zien zitten.
 184 20:24:41 <johanvd>      stel dat we zelf een VPS huren, aan wat voor kosten moeten we dan denken? 3 tientjes per maand? minder/meer?
 185 20:24:43 <leoquant>     uit de raad, of de hele community?
 186 20:24:45 <UndiFineD>    Zoals Thomas_de_Graaff al eerder schreef, kunnen we later alsnog kiezen op eigen benen verder te gaan
 187 20:25:30 <UndiFineD>    johanvd, meer denk ik
 188 20:25:34 <Thomas_de_Graaff>     Ik denk dat er nu genoeg info ligt om te beslissen wat het beste is om te doen ivm. punt b) 
 189 20:25:41 <Thomas_de_Graaff>     Iemand tegen stemmen?
 190 20:25:47 <leoquant>     ik opteer voor een keuze uit de twee sponsoraanbiedingen
 191 20:26:06 <Ronnie>       leoquant: +1
 192 20:26:11 <Thomas_de_Graaff>     # vote We kiezen voor een sponsoraanbieding
 193 20:26:17 <Thomas_de_Graaff>     #vote We kiezen voor een sponsoraanbieding
 194 20:26:18 <meetingology> Please vote on: We kiezen voor een sponsoraanbieding
 195 20:26:18 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 196 20:26:24 <Thomas_de_Graaff>     +1
 197 20:26:24 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
 198 20:26:25 <leoquant>     +1
 199 20:26:25 <meetingology> +1 received from leoquant
 200 20:26:36 <johanvd>      +1
 201 20:26:36 <meetingology> +1 received from johanvd
 202 20:26:36 <Ronnie>       +1
 203 20:26:36 <meetingology> +1 received from Ronnie
 204 20:26:38 <UndiFineD>    +1
 205 20:26:38 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 206 20:26:42 <gijsbert>     +1
 207 20:26:42 <meetingology> +1 received from gijsbert
 208 20:26:53 <Thomas_de_Graaff>     #endvote
 209 20:26:53 <meetingology> Voting ended on: We kiezen voor een sponsoraanbieding
 210 20:26:53 <meetingology> Votes for:6 Votes against:0 Abstentions:0
 211 20:26:53 <meetingology> Motion carried
 212 20:27:07 <Thomas_de_Graaff>     c) Aanvulling van het beheerteam met nieuwe leden, een nieuw team dus. Wie gaan de nieuwe server beheren? Het voorstel is om een nieuw team samen te stellen van mensen met ervaring in beheer, en het team zelf te laten bepalen wie er leiding aan geeft. Bij de meeting zondag waren er drie leden met ervaring in kritieke omgevingen die het beheer zouden willen oppakken: RawChid, JanC en UnDiFineD. Daarnaast heeft SWAT
 213 20:27:07 <Thomas_de_Graaff>     , de huidige beheerder veel ervaring, en kennis van de huidige configuratie.
 214 20:27:33 <leoquant>     uitstekend team
 215 20:27:39 <Thomas_de_Graaff>     Zijn er nog meer mensen dan de genoemde vier die willen beheren?
 216 20:27:49 <gijsbert>     nee
 217 20:27:51 <Thomas_de_Graaff>     En die zeer ervaren zijn.
 218 20:28:17 <johanvd>      ik wil wel aspirant lid zijn, maar voorlopig heb ik alle vertrouwen in de 4 namen die nu genoemd zijn
 219 20:28:19 <leoquant>     johanvd jij?
 220 20:28:29 <leoquant>     oops
 221 20:28:46 <Thomas_de_Graaff>     Ik wil zelf ook aspirant lid zijn, maar dat is later van belang. Voor het overzetten hebben we nu een stevig ervaren team nodig.
 222 20:28:49 <DooitzeGuest> Wat bedoel je met zeer ervaren Thomas_de_Graaff?
 223 20:29:13 <johanvd>      dat je als werk servers hebt beheerd bijvoorbeeld
 224 20:29:14 <Thomas_de_Graaff>     Met zeer ervaren bedoel ik ervaring in het beheer van kritieke omgevingen waar veel mensen van afhankelijk zijn.
 225 20:29:35 <Thomas_de_Graaff>     Omgevingen die niet mogen falen.
 226 20:29:41 <leoquant>     johanvd zou ik nadrukkelijk genoemd willen hebben als een goeie
 227 20:30:14 <leoquant>     DooitzeGuest, de gebruikelijke dingen
 228 20:30:37 <Thomas_de_Graaff>     Het beheerteam kan later met minder ervaren mensen uitgebreid worden.
 229 20:30:51 <Thomas_de_Graaff>     Is er iemand tegen om nu te stemmen over het aannemen van deze vier?
 230 20:30:59 <gijsbert>     nee
 231 20:31:02 <Ronnie>       vote!
 232 20:31:02 <leoquant>     coreteam is akkoord wat mij betreft
 233 20:31:06 <DooitzeGuest> Ik zou op zich wel kunnen helpen met configureren en monitoren maar om het uiteindelijk te beheren heb ik niet veel ervaring mee
 234 20:31:14 <UndiFineD>    wanneer we het beheer redelijk op orde hebben wil ik graag mensen kennis bijbrengen
 235 20:31:36 <Thomas_de_Graaff>     Ok Dooitze, en UndiFineD dat is zeer welkom denk ik. :)
 236 20:32:02 <Thomas_de_Graaff>     Wat nu nog niet gekend is, kan geleerd worden.
 237 20:32:09 <johanvd>      vote voor het team?
 238 20:32:24 <leoquant>     RawChid, JanC en UnDiFineD en swat
 239 20:32:39 <Thomas_de_Graaff>     #vote We nemen RawChid, Janc, Undifinet en SWAT als beheerteam voor het overzetten van de server samen met Dennis.
 240 20:32:39 <meetingology> Please vote on: We nemen RawChid, Janc, Undifinet en SWAT als beheerteam voor het overzetten van de server samen met Dennis.
 241 20:32:39 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 242 20:32:45 <Thomas_de_Graaff>     +1
 243 20:32:45 <leoquant>     +1
 244 20:32:46 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
 245 20:32:46 <meetingology> +1 received from leoquant
 246 20:32:46 <Ronnie>       +1
 247 20:32:46 <meetingology> +1 received from Ronnie
 248 20:32:47 <UndiFineD>    +0
 249 20:32:49 <gijsbert>     +1
 250 20:32:50 <meetingology> +1 received from gijsbert
 251 20:32:52 <johanvd>      +1
 252 20:32:52 <meetingology> +1 received from johanvd
 253 20:33:03 <Thomas_de_Graaff>     #endvote
 254 20:33:03 <meetingology> Voting ended on: We nemen RawChid, Janc, Undifinet en SWAT als beheerteam voor het overzetten van de server samen met Dennis.
 255 20:33:03 <meetingology> Votes for:5 Votes against:0 Abstentions:0
 256 20:33:04 <meetingology> Motion carried
 257 20:33:17 <leoquant>     naise
 258 20:33:33 <Thomas_de_Graaff>     Ok, het voorstel is dat dit team zelf een leider kiest. Iemand daar tegen?
 259 20:33:51 <gijsbert>     Lijkt mij goed
 260 20:33:59 <Thomas_de_Graaff>     Dennis, is het akkoord als het team jouw telefoonnr. krijgt?
 261 20:34:00 <leoquant>     logisch
 262 20:34:10 <Thomas_de_Graaff>     (voor het maken van afspraken e.d.)
 263 20:34:25 <DooitzeGuest> UndiFineD: Als iets goed werkt moet je er niet mee gaan oefenen, dat is meer iets voor een community server.
 264 20:34:52 <UndiFineD>    dat weet ik DooitzeGuest
 265 20:35:00 <Thomas_de_Graaff>     d) Besluiten met welke partij in zee wordt gegaan voor de hosting van Ubuntu-NL. Er zijn meerdere aanbiedingen gedaan, welke past het best, ook ivm. besluit punt a. en b. Voorstel hierbij is om de beheerders uit punt c. hierbij hun voorkeur te laten aangeven (met motivatie) zodat de raad een gedegen besluit kan nemen.
 266 20:35:05 <leoquant>     graag on topic
 267 20:35:31 <Thomas_de_Graaff>     Heren beheerders, willen jullie iets zeggen over de technische kanten van het aangebodene?
 268 20:35:42 <leoquant>     RawChid, ?
 269 20:36:03 <Thomas_de_Graaff>     http://wiki.ubuntu-nl.org/community/UbuntuNLServer/
 270 20:36:13 <Thomas_de_Graaff>     Bovenstaande link staat info over wat is aangeboden.
 271 20:36:41 <Thomas_de_Graaff>     Aanbod BIT is afgevallen al ivm hardware beheer.
 272 20:36:43 <leoquant>     #topic Besluiten met welke partij in zee wordt gegaan voor de hosting van Ubuntu-NL
 273 20:36:43 <meetingology> TOPIC: Besluiten met welke partij in zee wordt gegaan voor de hosting van Ubuntu-NL
 274 20:36:58 <Thomas_de_Graaff>     Thx. leoquant :)
 275 20:37:07 <Thomas_de_Graaff>      d) Besluiten met welke partij in zee wordt gegaan voor de hosting van Ubuntu-NL. Er zijn meerdere aanbiedingen gedaan, welke past het best, ook ivm. besluit punt a. en b. Voorstel hierbij is om de beheerders uit punt c. hierbij hun voorkeur te laten aangeven (met motivatie) zodat de raad een gedegen besluit kan nemen.
 276 20:37:37 <leoquant>     op welke termijn komt men met een motivatie?
 277 20:37:41 <leoquant>     nu toch?
 278 20:37:48 <Thomas_de_Graaff>     Ok, dan kan ik concluderen dat de aanbiedingen van zowel HCC als Softwareconsulent gelijkwaardig zijn?
 279 20:37:50 <Seveas>       HCC GEEN SHELLTOEGANG?
 280 20:37:57 <Seveas>       oops, sorry voor capslock
 281 20:37:58 <UndiFineD>    Wat voor termijn hebben we dennis ?
 282 20:37:59 <Thomas_de_Graaff>     HCC kan ook shell toegang
 283 20:38:22 <Seveas>       UndiFineD, 1 juli
 284 20:38:59 <leoquant>     als de beheerders geen uitspraken doen, lijkt mij de raad aan zet gezien de korte termijn...
 285 20:39:09 <Thomas_de_Graaff>     Als vanuit technisch oogpunt beide aanbiedingen gelijkwaardig zijn, dan gaat het dus om een keuze voor een stichting of een community
 286 20:39:24 <Thomas_de_Graaff>     Nu stemmen dan?
 287 20:39:29 <UndiFineD>    leoquant, root toegoeng is voor de software wel vereist denk ik zo
 288 20:39:33 <johanvd>      de specs van de HCC-vps zijn niet echt duidelijk, zoals ze op die pagina staan
 289 20:39:34 <gijsbert>     Ja
 290 20:39:43 <Seveas>       ik zou dan zeggen HCC, als we ssh toegang hebben als root
 291 20:39:53 <Thomas_de_Graaff>     De specs van de HCC liggen niet vast. Die worden aangepast naar behoefte.
 292 20:40:14 <leoquant>     hcc omdat een "grote" partij is Seveas ?
 293 20:40:20 <leoquant>     dat
 294 20:40:25 <Seveas>       omdat het een community is ipv een bedrijf
 295 20:40:28 <Seveas>       net als ubuntu-nl
 296 20:40:37 <leoquant>     yep
 297 20:40:48 <UndiFineD>    hcc +1
 298 20:40:59 <Seveas>       en omdat samenwerken met HCC voor ubuntu NL helemaal geen slechte zet is, we zijn nu ook al aardig van ze afhankelijk voor events
 299 20:41:02 <Ronnie>       ik ben ook voor HCC, maar ben ook benieuwd naar het misschien nog komende aanbod van SWAT
 300 20:41:03 *      DooitzeGuest has quit (Ping timeout: 252 seconds)
 301 20:41:11 <Thomas_de_Graaff>     Ik zie zelf ook voordelen in samenwerking tussen communities. Dat is een van de dingen waar we al een tijdje mee bezig zijn, ook Nllgg, NLUUG zijn mooie partijen om mee samen te werken.
 302 20:41:26 <SWAT> Ronnie: dat zou wederom een bedrijf zijn
 303 20:41:41 <leoquant>     xs4all is ook een bedrijf
 304 20:41:51 *      DooitzeCompaq (~DooitzeCo@ip91-36-176-143.adsl2.static.versatel.nl) has joined #ubuntu-nl-meeting
 305 20:41:54 <Seveas>       leoquant, en we zien daar nu de nadelen van
 306 20:42:03 <leoquant>     hcc heeft mijn lichte voorkeur
 307 20:42:09 <leoquant>     Seveas, klopt
 308 20:42:19 *      kiwinote has quit (Ping timeout: 246 seconds)
 309 20:42:26 <SWAT> communities kunnen ook nadelen hebben (als er ruzie/onenigheid etc. is)
 310 20:42:36 <Seveas>       zeker
 311 20:42:48 <leoquant>     zekur
 312 20:42:48 <Seveas>       maar HCC is aardig stabiel, stabieler dan ubuntu NL iig :)
 313 20:43:10 <gijsbert>     Voor mij blijft het een tijdelijke oplossing, wat de keuze ook wordt.
 314 20:43:17 <Seveas>       waarom?
 315 20:43:17 <Thomas_de_Graaff>     Leg uit gijsbert?
 316 20:43:48 <Thomas_de_Graaff>     (het aanbod van Softwareconsulent is voor de lange termijn)
 317 20:43:51 <leoquant>     gijsbert, via een stichting echte onafankelijkheid?
 318 20:43:58 <leoquant>     ?
 319 20:44:07 <gijsbert>     Uiteindelijk hoop ik dat de stichting een feit wordt en wij ons zelf kunnen bedruipen.
 320 20:44:41 <Thomas_de_Graaff>     In dat geval kan je het best voor de HCC stemmen. Want het aanbod van de softwareconsulent is bedoelt voor de lange termijn.
 321 20:44:59 <gijsbert>     duidelijk Thomas
 322 20:45:19 <Thomas_de_Graaff>     Ok, zijn we klaar om te stemmen, of wil iemand nog wat zeggen?
 323 20:45:29 <leoquant>     ja
 324 20:45:44 <leoquant>     uit het beheeteam hoor ik erg weinig
 325 20:45:52 <leoquant>     of de keuze
 326 20:45:58 <leoquant>     over sorry
 327 20:46:36 <leoquant>     JanC, RawChid ?
 328 20:47:01 <leoquant>     Thomas_de_Graaff, stemmen maar?
 329 20:47:07 <Thomas_de_Graaff>     Prima.
 330 20:47:09 <johanvd>      zolang we als ubuntu-nl onafhankelijk kunnen blijven, ben ik voor
 331 20:47:16 <johanvd>      ik wil niet verplicht lid worden van de hcc ofzo
 332 20:47:33 <Thomas_de_Graaff>     Noemt iedereen even zijn voorkeur. dus HCC of Softwareconsulent.
 333 20:47:38 <Thomas_de_Graaff>     HCC
 334 20:47:38 <Seveas>       HCC
 335 20:47:45 <johanvd>      HCC
 336 20:47:46 <UndiFineD>    Ik wil wachten met stemmen tot er zekerheid is over root access
 337 20:47:52 <Ronnie>       HCC
 338 20:47:56 <Thomas_de_Graaff>     Er is zekerheid over root access
 339 20:47:57 <leoquant>     hcc...
 340 20:47:58 <gijsbert>     HCC
 341 20:48:03 <UndiFineD>    maar HCC heeft mijn voorkeur
 342 20:48:13 <Thomas_de_Graaff>     Ok HCC wordt het dan.
 343 20:48:41 <leoquant>     #vote hcc als partner voor de notulen
 344 20:48:41 <meetingology> Please vote on: hcc als partner voor de notulen
 345 20:48:41 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 346 20:48:45 <leoquant>     +1
 347 20:48:45 <meetingology> +1 received from leoquant
 348 20:48:47 <UndiFineD>    +1
 349 20:48:48 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 350 20:48:48 <Ronnie>       +1
 351 20:48:48 <meetingology> +1 received from Ronnie
 352 20:48:50 <Thomas_de_Graaff>     +1
 353 20:48:50 <gijsbert>     +1
 354 20:48:50 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
 355 20:48:50 <meetingology> +1 received from gijsbert
 356 20:48:58 <johanvd>      +1
 357 20:48:58 <meetingology> +1 received from johanvd
 358 20:49:12 <Thomas_de_Graaff>     #endvote
 359 20:49:12 <meetingology> Voting ended on: hcc als partner voor de notulen
 360 20:49:13 <meetingology> Votes for:6 Votes against:0 Abstentions:0
 361 20:49:13 <meetingology> Motion carried
 362 20:49:19 <Thomas_de_Graaff>     Ok, dan nu een formaliteit..
 363 20:49:21 <Thomas_de_Graaff>     e) Besluiten dat het nieuwe beheerteam de verdere verantwoordelijkheid krijgt om samen met Dennis het verdere proces uit te voeren. Waarbij de gemeenschapsraad over vorderingen op de hoogte wordt gehouden.
 364 20:49:22 <leoquant>     mooi
 365 20:49:34 <leoquant>     +1
 366 20:49:43 <Thomas_de_Graaff>     #vote Beheerteam opdracht geven voor overdracht server met Dennis.
 367 20:49:43 <meetingology> Please vote on: Beheerteam opdracht geven voor overdracht server met Dennis.
 368 20:49:44 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 369 20:49:46 <Thomas_de_Graaff>     +1
 370 20:49:46 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
 371 20:49:49 <leoquant>     +1
 372 20:49:49 <meetingology> +1 received from leoquant
 373 20:49:50 <johanvd>      +1
 374 20:49:50 <meetingology> +1 received from johanvd
 375 20:49:51 <UndiFineD>    +1
 376 20:49:51 <gijsbert>     +1
 377 20:49:51 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 378 20:49:51 <meetingology> +1 received from gijsbert
 379 20:49:52 <Ronnie>       +1
 380 20:49:52 <meetingology> +1 received from Ronnie
 381 20:49:59 <Thomas_de_Graaff>     #endvote
 382 20:49:59 <meetingology> Voting ended on: Beheerteam opdracht geven voor overdracht server met Dennis.
 383 20:49:59 <meetingology> Votes for:6 Votes against:0 Abstentions:0
 384 20:49:59 <meetingology> Motion carried
 385 20:50:18 <Thomas_de_Graaff>     Punt 3: Webteam is onderbezet, double12 verdient een medeteamgenoot, om doorgang van projecten te bevorderen 
 386 20:50:24 <Thomas_de_Graaff>     leoquant, het woord:
 387 20:50:26 <Seveas>       Ik heb daarbij een verzoek: ik zou graag mijn ubuntu-nl.org adres en shell toegang houden. Adres omdat ik er nog regelmatig mail op krijg en shell om te kunnen helpen
 388 20:50:44 <Thomas_de_Graaff>     Natuurlijk Seveas 
 389 20:51:12 <Thomas_de_Graaff>     Het beheerteam neemt zowieso contact met je opl
 390 20:51:53 <Thomas_de_Graaff>     Punt 3 nu, leoquant heb je iets te zeggen hierover, het is jouw punt?
 391 20:51:55 <leoquant>     #topic Webteam is onderbezet, double12 verdient een mede teamgenoot, om doorgang van projecten te bevorderen.
 392 20:51:55 <meetingology> TOPIC: Webteam is onderbezet, double12 verdient een mede teamgenoot, om doorgang van projecten te bevorderen.
 393 20:52:24 <leoquant>     we zoeken feitelijk een backup voor zijn activiteiten
 394 20:52:27 <Ronnie>       ik moet er weer vantussen, ik zal straks wel weer de notulen lezen
 395 20:52:36 <leoquant>     dag Ronnie
 396 20:52:40 <Thomas_de_Graaff>     dag ronnie
 397 20:52:50 <johanvd>      tot later
 398 20:52:53 <leoquant>     veel ligt nu stil, en dat hoeft niet
 399 20:52:54 <gijsbert>     dag Ronnie
 400 20:53:04 <leoquant>     mijn voorstel: plaats een vacature
 401 20:53:19 <gijsbert>     Is 1 persoon genoeg voor erbij?
 402 20:53:23 <johanvd>      leoquant, +1
 403 20:53:38 <Thomas_de_Graaff>     Even een vraag. Het is iets van het web team begrijp ik? Is er een web team over naast Double12, of was hij het web teeam?
 404 20:53:38 <leoquant>     ja 1 persoon
 405 20:53:52 <gijsbert>     Oke, +1
 406 20:54:01 <leoquant>     achter zijn naam staat dat idd Thomas_de_Graaff
 407 20:54:16 <johanvd>      volgens mij was hij het enige teamlid,. de rest was al afgehaakt
 408 20:54:18 <Thomas_de_Graaff>     Maar zijn er nog meer leden van dat team? Anders kunnen die welllicht de vacature plaatsen?
 409 20:54:19 <UndiFineD>    zoals we gisteren ook al zeiden, misschien moet de boel verdeeld worden, we hebben een artwork team en misschien een nieuwsteam
 410 20:54:57 <Thomas_de_Graaff>     Als Double12 het enige lid is, dan ligt het voor de hand dat wij een vacature uitschrijven.
 411 20:55:06 <Thomas_de_Graaff>     dus leoquant +1
 412 20:55:10 <leoquant>     #vote vacature plaatsen voor webteam member: activiteiten uitleggen in vacature
 413 20:55:10 <meetingology> Please vote on: vacature plaatsen voor webteam member: activiteiten uitleggen in vacature
 414 20:55:10 <meetingology> Public votes can be registered by saying +1, +0 or -1 in channel, (private votes don't work yet, but when they do it will be by messaging the channel followed by +1/-1/+0 to me)
 415 20:55:15 <johanvd>      +1
 416 20:55:15 <meetingology> +1 received from johanvd
 417 20:55:17 <Thomas_de_Graaff>     +1
 418 20:55:18 <meetingology> +1 received from Thomas_de_Graaff
 419 20:55:18 <leoquant>     +1
 420 20:55:19 <meetingology> +1 received from leoquant
 421 20:55:21 <gijsbert>     +1
 422 20:55:21 <meetingology> +1 received from gijsbert
 423 20:55:24 <UndiFineD>    +1
 424 20:55:24 <meetingology> +1 received from UndiFineD
 425 20:55:38 <leoquant>     #endvote
 426 20:55:38 <Thomas_de_Graaff>     #endvote
 427 20:55:38 <meetingology> Voting ended on: vacature plaatsen voor webteam member: activiteiten uitleggen in vacature
 428 20:55:38 <meetingology> Votes for:5 Votes against:0 Abstentions:0
 429 20:55:38 <meetingology> Motion carried
 430 20:55:39 <meetingology> No vote in progress
 431 20:55:49 <leoquant>     (ronnie is weg)
 432 20:56:00 <UndiFineD>    ok bedankt ronnie
 433 20:56:00 <Thomas_de_Graaff>     ok, dan nu punt 4: Actieve deelname gemeenschapsraadleden 
 434 20:56:11 <Thomas_de_Graaff>     - Gemiddeld aantal deelnemers per discussie, onderwerp: 2,8
 435 20:56:17 <Thomas_de_Graaff>     ik maak me daar zorgen over
 436 20:56:18 <UndiFineD>    #topic  Actieve deelname gemeenschapsraadleden
 437 20:56:19 <meetingology> TOPIC: Actieve deelname gemeenschapsraadleden
 438 20:56:38 <leoquant>     ik ook een beetje
 439 20:56:39 <Seveas>       ik ga er ook weer vandoor, als er nog meer hosting vragen zijn hoor ik het wel
 440 20:56:41 *      Seveas (ubuntu@ubuntu/member/seveas) has left #ubuntu-nl-meeting ("Gone.")
 441 20:56:57 <gijsbert>     Discussie per mail, Thomas?
 442 20:57:05 <Thomas_de_Graaff>     Het is denk ik van belang dat raadsleden proberen om op zoveel mogelijk topics hun mening te geven.
 443 20:57:09 <Thomas_de_Graaff>     Idd. mailinglijst.
 444 20:57:22 <UndiFineD>    bedankt seveas
 445 20:57:24 <Thomas_de_Graaff>     Dat is het primaire discussiemedium volgen het organisatievoorstel.
 446 20:57:39 <Thomas_de_Graaff>     (seveas is al weg, maar idd. bedankt mocht je de logs lezen!)
 447 20:57:48 <leoquant>     gewoon doen. geef je mening.
 448 20:57:53 *      TonH (~ton_hafka@46-129-32-99.dynamic.upc.nl) has joined #ubuntu-nl-meeting
 449 20:58:06 <Thomas_de_Graaff>     Ook al is het maar even zeggen. prima idee.
 450 20:58:07 <johanvd>      op het forum kan je het ook, dus op de mail moet het ook wel lukken, gijsbert ;)
 451 20:58:14 <Thomas_de_Graaff>     Als je het niks vind natuurlijk motiveren. ;)
 452 20:58:20 <leoquant>     mailinglist geeft je alle tijd na te denken/reageren
 453 20:58:56 <leoquant>     het is wel wennen
 454 20:59:13 <UndiFineD>    Ik gebruik mijn gmail sterretjes hier meestal voor, om te markeren waar ik nog op wil reageren of in de gaten wil houden
 455 20:59:30 *      Luuk (~androirc@62.140.137.111) has joined #ubuntu-nl-meeting
 456 20:59:35 <Thomas_de_Graaff>     Dat is een goede tip
 457 20:59:46 <Thomas_de_Graaff>     Ok, ik zie dat we aan het einde van de vergadering zijn gekomen.
 458 20:59:47 <leoquant>     laten we afspreken actiever te worden via de mailinglist
 459 20:59:59 <johanvd>      als je meer tips of hulp wil met de mail, dan kan je me ook wel lastig vallen op het forum
 460 21:00:00 <Thomas_de_Graaff>     Zoals verwacht niet alle punten kunnen behandelen.
 461 21:00:03 <gijsbert>     Ik weet het, ik vind alleen via de mail discussiëren een erg traag medium en niet echt overzichtelijk. Maar dat wisten jullie al.
 462 21:00:48 <leoquant>     ik reageer direct, traag wordt het als er geen reacties zijn
 463 21:00:55 <leoquant>     dan wordt het wachten
 464 21:01:13 <UndiFineD>    ok ff afronden nu ?
 465 21:01:33 <leoquant>     gijsbert, bij mij kun je altijd terecht op irc
 466 21:01:58 <UndiFineD>    #topic 5
 467 21:01:58 <meetingology> TOPIC: 5
 468 21:02:00 <gijsbert>     Dank je Leoquant.
 469 21:02:01 <Thomas_de_Graaff>     Ok. Ik rond het hierbij af. Ik zou nog graag punt 7 in ieder geval bespreken als er nog tijd over is zo.
 470 21:02:07 <UndiFineD>    sense is voornamelijk bezig met studie
 471 21:02:31 <Thomas_de_Graaff>     Dan gaan we nu over naar het publieke deel van de vergadering.
 472 21:02:35 <leoquant>     #topic ctieve deelname gemeenschapsraadleden
 473 21:02:36 <meetingology> TOPIC: ctieve deelname gemeenschapsraadleden
 474 21:03:01 <leoquant>     sorry....\
 475 21:03:06 <Thomas_de_Graaff>     Er staan geen onderwerpen op de publieke agenda. Is er iemand die wat wil inbrengen?
 476 21:03:29 <Thomas_de_Graaff>     Zo niet, dan stel ik voor dat we nog wat punten van het raadsdeel afronden.
 477 21:03:34 <Thomas_de_Graaff>     Iemand daar tegen?
 478 21:03:40 <gijsbert>     Nee
 479 21:03:48 <leoquant>     nieuwsteam behandelen?
 480 21:03:59 <gijsbert>     Goed
 481 21:04:07 <Luuk> Wat is er allemaal besproken over het nieuwsteam? dat heb ik gemist.
 482 21:04:15 <UndiFineD>    #topic nieuwsteam
 483 21:04:16 <meetingology> TOPIC: nieuwsteam
 484 21:04:25 <UndiFineD>    #link http://wiki.ubuntu-nl.org/community/UbuntuNLServer/Meeting20110521/Log
 485 21:04:33 <Thomas_de_Graaff>     Nieuw nieuws-team voor Ubuntu-NL? 
 486 21:04:42 <UndiFineD>    daar staat er vast wel wat over luuk
 487 21:04:43 <Thomas_de_Graaff>     Op irc bracht Leoquant ter sprak dat enige coördinatie in de nieuwsverspreiding door Ubuntu-NL wellicht goed zou zijn. Een centraal punt bijvoorbeeld waar nieuwtjes heen gestuurd kunnen worden zodat ze via verschillende kanalen namens Ubuntu-NL verspreid worden (forum, mailinglijst, twitter, en andere sociale media e.d. ). Het voorstel is om een nieuws team op te richten die de verantwoordelijkheid krijgt voor he
 488 21:04:43 <Thomas_de_Graaff>     t verspreiden van nieuws namens Ubuntu-NL. Dat kan dus nieuws zijn dat het team zelf oppikt, en verzoeken van anderen binnen Ubuntu-NL om nieuwsberichten te verspreiden. 
 489 21:05:17 <Thomas_de_Graaff>     Wie wil iets zeggen over dit voorstel (ook Luuk mag)
 490 21:05:23 <UndiFineD>    dit team raad ik dan ook zeker aan om mee te werken met Ubuntu Weekly news
 491 21:05:31 <leoquant>     ik vind het twitter team goed werk leveren via de ubuntu-nl naam
 492 21:05:33 <UndiFineD>    welk in juli weer van start gaat
 493 21:05:40 <gijsbert>     Lijkt mij wel wenselijk om alles centraal te houden, vanuit Ubuntu_NL
 494 21:06:00 <leoquant>     echter het schept ook enige verantwoordelijkheid
 495 21:06:18 <leoquant>     omdat het via ubuntu-nl gaat
 496 21:06:26 <leoquant>     om ubuntu-nl gaat
 497 21:06:26 <gijsbert>     Dat de feiten kloppen?
 498 21:06:28 *      DooitzeCompaq has quit (Quit: Ik ga weg)
 499 21:06:36 <leoquant>     ja
 500 21:06:42 <leoquant>     dat gaat nu prima hoor
 501 21:07:07 <leoquant>     maar een nieuwsteam is een aardig idee lijkt mij
 502 21:07:20 <Thomas_de_Graaff>     Luuk, jij doet nu o.a. het twitter kanaal. Wat vind jij van het idee een nieuwsteam?
 503 21:07:22 <leoquant>     en uit te breiden
 504 21:07:34 <leoquant>     en dooitze?
 505 21:07:36 <Thomas_de_Graaff>     Zo'n team zou ook nieuws dat anderen aandragen dan verspreiden.
 506 21:07:57 <Thomas_de_Graaff>     Vistaus  ook, maar die is er niet volgens mij.
 507 21:08:14 <leoquant>     4 leden staan links in het veld
 508 21:08:17 <Luuk> bedoel je dat als een weblog, of meer als interessante links verspreiden via Twitter?
 509 21:08:17 <gijsbert>     Ik heb geen zicht op al het nieuws wat verspreid wordt door Ubuntu NL, een centraal team lijkt mij daarom wenselijk
 510 21:08:36 <leoquant>     vistaus dooitze luuk en nog iemand
 511 21:08:38 <Thomas_de_Graaff>     Via verschillende (sociale) media verspreiden van nieuwsberichten.
 512 21:08:53 <Thomas_de_Graaff>     Ok, Dooitze is net weg geloof ik..
 513 21:08:59 <Luuk> Klinkt prima, dan is @UbuntuNL ook wat actiever.
 514 21:08:59 <leoquant>     jammer
 515 21:09:18 <leoquant>     luuk neem jij contact op met de anderen?
 516 21:09:27 <leoquant>     of ze willen?
 517 21:09:56 <Luuk> Ja, doe ik.
 518 21:10:14 <leoquant>     vacatures plaatsen kan, maar lijkt me niet nodig
 519 21:10:17 <Luuk> Maar hoe zie je dat voor je? Men kan interessante links sturen en die verspreiden wij dan?
 520 21:10:36 <leoquant>     kom als team met voorstellen
 521 21:10:42 <Thomas_de_Graaff>     Links, of verhaaltjes, of wat jullie zelf aan nieuws tegen komen.
 522 21:10:48 *      Nunslaughter has quit (Read error: Operation timed out)
 523 21:11:05 <leoquant>     goed?
 524 21:11:16 <Thomas_de_Graaff>     Bijvoorbeeld, vanavond zijn er besluiten genomen, zoals hosting door de HCC. Dat kan dan als nieuwtje naar buiten gebracht worden.
 525 21:11:43 <leoquant>     of coordineren daar even mee te wachten
 526 21:11:55 *      DooitzeCompaq (~DooitzeCo@ip91-36-176-143.adsl2.static.versatel.nl) has joined #ubuntu-nl-meeting
 527 21:11:56 <leoquant>     omdat hcc nog van niets weet enzo ツ
 528 21:12:08 <johanvd>      dat zou ik idd laten zitten totdat alles bevestigd is
 529 21:12:14 <leoquant>     dat soort dingen
 530 21:12:15 <Thomas_de_Graaff>     Dooitze, wat vind jij van het idee van een nieuwsteam?
 531 21:12:30 <johanvd>      ik moet weg, helaas
 532 21:12:36 <johanvd>      an die arbeit
 533 21:12:36 <johanvd>      tot later
 534 21:12:36 <leoquant>     dag!
 535 21:12:40 <Thomas_de_Graaff>     Werk ze!
 536 21:12:42 <leoquant>     later
 537 21:12:44 <gijsbert>     Dag Johan
 538 21:13:00 <UndiFineD>    bedankt johan
 539 21:13:05 <leoquant>     hcc nieuws nog niet de lucht in hoor....
 540 21:13:16 *      Nunslaughter (~timo@unaffiliated/nunslaughter) has joined #ubuntu-nl-meeting
 541 21:13:38 *      Luuk has quit (Remote host closed the connection)
 542 21:13:40 <DooitzeCompaq>        sry ik was even offline
 543 21:13:47 <leoquant>     oog hebben voor wat kan en niet kan
 544 21:13:52 <Thomas_de_Graaff>     Ok. Moeten we nog stemmen over de oprichting van een nieuwsteam, of kijken we wat Luuk Vistaus, Dooitze en ... er van vinden, en horen we dat volgende vergadering.
 545 21:13:54 <Thomas_de_Graaff>     ?
 546 21:13:55 <leoquant>     promoten van ubuntu-nl
 547 21:13:57 <leoquant>     etc
 548 21:14:07 <leoquant>     goed
 549 21:14:09 <DooitzeCompaq>        oke
 550 21:14:15 <DooitzeCompaq>        Is mij best
 551 21:14:24 <leoquant>     mooi!
 552 21:14:26 <Thomas_de_Graaff>     Ok, dan sluit ik dit punt af. :)
 553 21:14:28 <Thomas_de_Graaff>     Thx. heren.
 554 21:14:36 <leoquant>     #endmeeting
 555 21:14:36 <meetingology> Meeting ended Tue 19:14:34 2011 UTC.  Information about MeetBot at http://wiki.ubuntu.com/AlanBell . (v 0.1.4)
 556 21:14:36 <meetingology> Minutes:        http://mootbot.libertus.co.uk/ubuntu-nl-meeting/2011/ubuntu-nl-meeting.2011-05-24-18.02.moin.txt
 557 21:14:48 <leoquant>     Thomas_de_Graaff, goed gedaan congrats
 558 21:14:58 <UndiFineD>    bedankt allen
 559 21:15:04 <Thomas_de_Graaff>     Meeting sluiten is ook prima. ;) De punten 5 en 6 schuiven we door.

community/Gemeenschapsraad/Vergadering20110524/Log (laatst bewerkt op 2011-05-24 20:53:17 door ThomasDeGraaff)